Viešbučiai Stokholme

Planuojate kelionę i Skandinavijos šalis? Keliaukite į poilsiautojų laikomą vienu gražiausių miestų – Stokholmą. Tai miestas, kuris įsikūręs net 14 salų, o jas jungia net 57 tiltai. Šaunu tiesa?

Stokholmas žavi savo architektūra, lankytinomis vietomis, žaliomis erdvėmis ir vandens telkiniais. Tai puiki kryptis trumpai savaitgalio išvykai ar net ilgesnei kelionei į Skandinavijos kraštus. Kainos čia kaip ir daugumoje Europos miestų. Jeigu norėsite puikaus viešbučio pačiame senamiestyje, rezervuokite gerokai iš anksto. Nes kitu atveju teks gerokai permokėti.

Viešbučiai StokholmeBooking.com

Downtown Camper by Scandic 4* – tai ypač puikiai vertinamas prabangus viešbutis, įsikūręs pačiame Stokholmo centre. Vos per kelias minutes pasieksite centrinę Stokholmo stotį. Viešbutis rūpinasi savo svečiais, todėl kiekvieną dieną rengia tokius užsiėmimus, kaip bėgimas, grupiniai pasivaikščiojimai, kino bei didžėjų vakarai ir t.t. Visuose šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite televizorius, šaldytuvus, galėsite naudotis nemokamu internetu. Įrengti erdvūs vonios kambariai, kuriuose svečiams palikti plaukų džiovintuvai bei nemokami higienos reikmenys. Viešbutyje veikia restoranas ir baras, kuriame kartu su šaunia kompanija galėsite mėgautis tarptautiniais valgiais. Centre restorano įrengtas židinys, kuriame svečiai kviečiami kepti zefyriukus. Viešbutyje veikia SPA centras ant stogo, kuriame galėsite apsilankyti saunoje, treniruoklių salėje ir išbandyti kitus SPA malonumus. Viešbučio registratūroje reikiamos dviračių, riedlentės ar baidarių nuomos paslaugos. Senamiestyje atsidursite vos per kelias minutes.

Haymarket by Scandic 4* – šiuolaikiškas ir modernus viešbutis įsikūręs patogioje poilsiautojams vietoje – pačioje Stokholmo širdyje. Visai netoliese yra Hotorget aikštė. Viešbutis ypač vertinamas svečių dėl paslaugų ir pramogų gausos: jame rasite barą, nedidelį kino teatrą, treniruoklių salę. Svečių komfortiškam poilsiui, visoje teritorijoje veikia nemokamas internetas. Moderniuose kambariuose rasite televizorius, vonios kambarius su dušais. Galėsite rinktis iš numerių, kuriuose yra įrengtos svetainės zonos, jose galėsite poilsiauti ir maloniai leisti laiką. Viešbučio restorane galėsite išragauti europietiškos virtuvės valgius, o bendrame poilsio salone jaukiai leisti laiką. Taip pat viešbutyje veikia kavinė, kurioje dieną svečiai kviečiami gardžiuotis kava, o vakare – šampanu ir austrėmis. Oro uostas už 7 km nuo viešnagės vietos.

Viešbučiai Stokholme

Stockholm Inn Hotell 3* – Stokholmo centre įsikūręs viešbutis, svečiams duris atvėrė nuo 2012 metų. Visai netoliese, vos už 100 metrų rasite metro stotelę iš kurios galėsite pasiekti kitus lankytinus objektus. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. Kaina palyginti nėra didelė, itin paklausi ir mėgstama svečių keliaujančių dviese ar šeimomis. Svečiai gali rinktis iš standartinių bei liukso klasės numerių, kuriuose įrengtos hidromasažinės vonios. Prireikus lyginimo įrangos, registratūroje mielai galėsite ją pasiskolinti. Stokholmo centrinę stotį pasieksite vos per 10 minučių. Netoliese driekiasi visa eilė parduotuvių, restoranų, kavinių ir barų.

Queen’s Hotel 3* – viešbutukas įsikūręs vos už 10 minučių nuo centrinės miesto stoties. Svečiai kviečiami registratūroje vaišintis kava bei arbata. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose rasite visus būtinus patogumus: televizorių, erdvų vonios kambarį su reikmenimis. Veikia nemokamas belaidis internetas. Pro langus atsiveria ramūs vidinio kiemelio vaizdai. Netoli viešbučio yra metro stotelė iš kurios greitai atsidursite senamiestyje, šalia Karališkosios pilies bei kitų žymių miesto vietų.

Hotel Micro 2* – tai puikios vertės viešbutukas, kuris yra ypač mėgstamas keliautojų. Nebrangus, tačiau siūlantis modernią ir jaukią atmosferą. Draugiškas personalas visuomet pasirengęs padėti. Viešbutis įsikūręs vos už 10 minučių nuo centrinės stoties. Moderniuose kambariuose rasite televizorių, darbo stalą ir erdvų vonios kambarį. Kiekvieną rytą svečiai kviečiami mėgautis gardžiais savitarnos pusryčiais, kurie patiekiami 7 aukšte, įsikūrusiame valgomajame. Galėsite jaukiai pusryčiauti ir gėrėtis panoraminiais Stokholmo miesto vaizdais. 

Nemokama viešbučių Stokholme rezervacijaBooking.com