Viešbučiai Suvalkuose

Ne vienas keliautojas galvoja, kad tik toli nuo namų suras puikių gamtos vaizdelių, įdomių ir prasmingų lankytinų vietų. Vertėtų pagalvoti dar kartą. Nustebsite, kiek įdomių lankytinų vietų galime pamatyti visai netoliese mūsų. Viena tokių vietų – Suvalkai.

Šis Lenkijoje įsikūręs miestas įdomus tiek savo istorija, paminklais, muziejais, tiek įdomiais gamtoje slypinčiais lobynais. Jeigu šia kryptimi keliaujate savaitgaliui, ar kiek ilgesniam laikui, siūlome iš anksto išsirinkti patogių viešbutį Suvalkuose.

Viešbučiai Suvalkuose

Peržiūrėkite viešbučių pasiūlymus ir rezervuokite geriausius numerius kol jie dar laisvi! 🙂Booking.com

Apartament w Parku nad Hancza 4*

Puikūs apartamentai Suvalkuose, nepamirštamai išvykai tiek dviese, tiek su visa šeima. Apartamentai įsikūrę sodų apsuptyje, vos už 500 metrų nuo M. Konopnickos muziejaus, už 2,5 km nuo vandens parko.

Keliaujantiems viešuoju transportu čia taip pat patogu – Suvalkų autobusų stotelė pasiekiama vos per 20 min pėsčiomis

Svečiai viešnagės metu galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu, apartamentuose įrengti 3 miegamieji, 2 vonios kambariai, virtuvė ir valgomojo zona. Virtuvėje rasite visus būtiniausius prietaisus, todėl galėsite gaminti.

Mažaisiais keliautojais taip pat pasirūpinta – vaikams įrengta žaidimų aikštelė.

Hotel Loft 1898 3*

Šis viešbutis Suvalkuose, įkurtas restauruotame istoriniame caro kareivių pastate, paliks itin didelį įspūdį istorijos mylėtojams.

Viešbutis draugiškas gyvūnams. Svečiai kviečiami viešnagės metu mėgautis pirčių kompleksu bei sūkurine vonia. Viešbutyje veikia restoranas, kuriame galėsite išragauti vietinės bei tarptautinės virtuvių patiekalus.

Numeriuose yra televizoriai, privatūs vonios kambariai, taip pat svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbučio vieta itin patogi – jis šalia vandens pramogų parko.

Hotel Szyszko 3*

Tai ekonominės klasės viešbučio kambariai, kuriuose yra televizoriai, rašomieji stalai bei veikia nemokamas belaidis internetas. Šalia viešbučio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Kas rytą svečiai kviečiami pusryčius valgyti viešbutyje bei paragauti restorano patiekalų, kuriame ruošiami tarptautiniai, lenkiški bei lietuviški patiekalai.

Viešbutis draugiškas neįgaliesiems, yra liftas.

Miesto centrą pasieksite per 25 min, o grasųjį Vygrių nacionalinį parką bei ežerą rasite už 10 km nuo viešbučio vietos. Šiame regione labai daug ežerų.

Viešbučiai Suvalkuose

Dream Apartment 3*

Tai viena populiariausių viešnagės vietų Suvalkuose, kurie yra įsikūrę netoli centro, už 2,2 km nuo Konopnickos prekybos centro.

Viešbutyje yra balkonai su vaizdu į sodą, nemokama stovėjimo aikštelė. Numeriuose svečiai kviečiami naudotis televizoriumi, virtuvėle su mikrobangų krosnele bei skalbimo mašina.

Aplinkui rasite gana daug pramogų: žvejojimas, žygiai, važinėjimas dviračiu.

Vaikams viešbutyje yra įrengta dviračių stovėjimo aikštelė. 

Active Room 3*

Tai puikiai vertinami svečių namai, kurie yra įsikūrę visai netoli miesto autobusų stoties už 5 km.

Viešbutyje svečiai gali naudotis nemokamu internetu, statyti savo automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Kambariuose yra televizoriai.

Apsistoję šioje vietovėje rasite itin daug pramogų: pasiplaukiojimą baidarėmis, žygius, dviračius ir daugiau.

Viešučiai Suvalkuose

Wigierska Osada 1*

Puikiai vertinamas atostogų namelis, įsikūręs už 19 km nuo Suvalkų, puikai tiks tiems, kurie trokšta atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Apylinkės puikia tinkamos žygiams, pasivažinėjimu dviračiais.

Erdviuose apartamentuose yra 4 miegamieji kambariai, svetainė bei televizorius, virtuvėlė, vonios kambarys su dušu ir kiti patogumai. Idealiai tinka didesnės žmonių grupelės atostogoms.

Pageidaujantieji galėsite vietoje išsinuomoti dviračius.

Svečių namai apsupti gražaus sodo. Viešėdami šioje vietovėje galėsite apsilankyti ir gretimose apylinkėse, apžiūrėti lankytinus objektus ir kitas įdomias vietas.

Viešbučių Suvalkuose rezervavimas

Peržiūrėkite geriausius viešbučių pasiūlymus ir rezervuokite nemokamai dabar!Booking.com