Viešbučiai Tailande

Šiandien Tailandas sulaukia gausybės turistų, plūstančių iš įvairių pasaulio kampelių. Keliautojai šią šalį mėgsta dėl puikiai išvystytos turizmo infrastruktūros, nuostabių paplūdimių, egzotiško kraštovaizdžio bei gausybės pramogų. Taip pat Tailandas garsėja savo pigumu. Žinoma, svarbu, kurį mėnesį ketinate keliauti. Vasaros mėnesiais viešbučiai atsieis šiek tiek brangiau nei ne sezono metu. Tačiau vis tiek jos neprilygs brangiesiems pasaulio kurortams.

Egzotiškasis Tailandas išsidėstęs pietryčių Azijoje. Daugelis sako, kad tai itin kontrastinga šalis. Smaragdo žydrumo jūra, balto smėlio paplūdimiai, skanus tailandietiškas maistas ir gausybė pramogų – štai kas Jūsų laukia atostogų metu. Žinoma, atostogų komfortas priklausys ir nuo to, kokią nakvynę išsirinksite. Pateikiame puikiai vertinamus viešbučius Tailande. 

Viešbučiai Tailande

Booking.com

Ozone Hotel Khao Yai 4* – tai ypatingai nuostabiai vertinamas viešbutis, įsikūręs Mu Si, vos už 6 km nuo Palio Khao Yai. Viešbutyje veikia restoranas, yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, vidaus ir lauko baseinai bei bendra poilsio zona. Viešbutis apsuptas nuostabių prižiūrėtų sodų, o norintiems daugiau gražių gamtos vaizdų, vos už 3,8 km išvysite puikų kraštovaizdį Khao Yai. Svečiai kviečiami kas rytą mėgautis pusryčiais. Nakvynė dviem asmenims nakčiai kainuos apie 40 eurų. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. 

Samsen Street Hotel 4* – tai nuostabiai vertinama bei viena paklausiausių viešnagės vietų Bankoko mieste. Nakvynė dviem Jums kainuos apie 70 eurų nakčiai. Viešbutyje rasite restoraną, lauko baseiną, barą bei bendrą poilsio erdvę. Viešnagės vieta įsikūrusi už 2,3 km Bankoko Nacionalinio muziejaus. Artimiausias oro uostas už 27 km nuo viešnagės vietos. Kas vakarą prie baseino rodomi kino filmai. Svečiai paliko daug puikių atsiliepimų apie šį viešbutuką. 

The Empress Premier Chiang Mai 5* – Tai beveik 10 balais vertinamas 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Čiang Majaus kurorte. Kaina dviem asmenims siekia apie 90 eurų parai. Viešbutyje jums bus suteiktas aukščiausios kokybės aptarnavimas, kurio dar ilgai nepamiršite. Viešbutyje veikia restoranas, lauko baseinas, treniruoklių salė, baras, mini SPA centras su sauna. Svečiai kviečiami apsistoti moderniai įrengtuose kambariuose su oro kondicionieriumi bei nemokamu internetu. Svečiams kas rytą ruošiami gardūs pusryčiai. Artimiausias Chiang Majaus oro uostas įsikūręs už 6 km nuo apgyvendinimo įstaigos. Svečiai gali užsisakyti pervežimo paslaugas. Registratūra dirba visą parą, taip pat galėsite pasinaudoti dviračių nuomos paslaugomis. 

Viešbučiai Tailande

Koh Chang Paradise Hill 4* – tai puikiai vertinamas viešbutis, įsikūręs Čango saloje. Vos už 100 metrų driekiasi nuostabus smėlio paplūdimys. Viešbutyje rasite visus patogumus: lauko baseiną, barą, restoraną, nemokamą stovėjimo automobilių aikštelę, nemokamą internetą. Svečiams siūlomi kambariai su oro kondicionieriumi, moderniais vonios kambariais, balkonais, televizoriumi. Kai Mook paplūdimys driekiasi už 2,1 km, o Mu Koh nacionalinis parkas įsikūręs už 8 km nuo apgyvendinimo įstaigos. 

Coral Tree Villa Huahin 5* – tai nuostabiai vertinamas prabangus viešbutis, įsikūręs Ča Amo kurorte. Jame nakvynė dviem jums kainuos apie 100 eurų. Viešbutis įsikūręs itin vaizdingoje vietoje, o netoliese, vos už 15 km rasite nuostabų parką. Viešbutyje yra visi patogumai, įskaitant ir restoraną, privačią automobilių stovėjimo aikštelę, baseiną, barą, nuostabų sodą bei privatų paplūdimio ruožą. Kiekviename kambaryje rasite televizorių, oro kondicionierių, šaldytuvą, kavos virimo aparatą, plaukų džiovintuvą ir kitus patogumus. Pusryčiai įskaičiuoti į kainą ir patiekiami kas rytą. 

Viešbučių Tailande rezervacija

Booking.com