Viešbučiai Tartu

Tartu miestas gausėja jaunatviška siela ir pramogomis. Tai miestas, kuriame net penktadalis gyvena studentų. Daugelis pabuvojęs Tartu mieste sako, kad čia puiki vieta kūrybininkams, meniškos dvasios atstovams. Ar tikrai taip, įsitikinsite apsilankę šiame gražiame pietų Estijos mieste. Tartu mieste tikrai verta apsilankyti tiems, kurie niekada čia nėra buvę. Tai ideali kryptis savaitgalio kelionei ar net ir ilgesnei išvykai. Susipažinkite su šiuo miestu ir liksite sužavėti. Nedvejokite ir rezervuokite viešbutį tuojau pat! Pateikiame patrauklius viešbučių pasiūlymus Tartu mieste, kurie galbūt paliks Jums įspūdį.

Viešbučiai TartuBooking.com

Lydia Hotel 4* – tai ypač prabangus viešbutis mėgstantiems komfortišką aplinką ir jaukumą. Lydia viešbutis įsikūręs pačiame Tratu centre, įsiterpęs greta senųjų miesto pastatų. Viešbutyje apsistoję svečiai kviečiami apsilankyti SPA centre, kuriame įrengtos saunos ir kitos pramogos. Taip pat viešbutyje veikia treniruoklių salė. Pro kambario langus galėsite mėgautis parko ir miesto vaizdais, o šiuolaikiškuose kambariuose jausite maksimalų komfortą. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, televizoriai, yra hipoalerginės lovos. Viešbučio restorane kas rytą patiekiami pusryčiai, o vakarais galėsite užsukti ir mėgautis gardžiais valgiais ir gėrimais. Restorano virtuvė atvira, tad galėsite stebėti kaip ruošiami jūsų užsakyti valgiai. Šis viešbutis palankus ir verslo klientams, čia įrengtas konferencijų centras. Garsusis Tartu universitetas vos už 250 metrų nuo viešnagės vietos!

Hotel Tartu – šis puikiai vertinamas viešbutis yra įsikūręs netoli miesto centro. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose veikia oro kondicionieriai, yra televizoriai, nemokamas belaidis internetas. Viešbučio svečiai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Svečiai kviečiami naudotis nuomos paslaugomis ir išsinuomoja dviračius ar automobilius aplankyti Tartu apylinkes. Viešbutis yra greta autobusų stoties bei vos už 1,4 km nuo Tartu katedros. Visai netoliese yra įsikūręs vandens pramogų parkas Aura, kuriame galėsite mėgautis vandens pramogomis.

Looming Hostel – tai viena populiariausių bei bene viena pigiausių vietų Tartu mieste. Nors kaina nakvynės nakčiai gan nedidelė, svečių atsiliepimai įtikina, kad ši viena puikiai tinka komfortiškoms atostogoms. Šie nakvynės namai unikalūs savo interjeru, kiekvienas kambarys dekoruotas menininkų. Visai netoliese yra Tartu geležinkelio stotis. Nakvynės namuose veikia nemokamas belaidis internetas, bendroje erdvėje yra terasa, svetainės zona su hamaikais. Šiuose nakvynės namuose, svečiai gali užsisakyti tiek atskirus numerius, tiek bendrus miegamuosius. Taip pat yra virtuvėlė, kurioje svečiai gali gaminti maistą bei žaisti stalo žaidimus. Vos už 1,7 km nuo viešnagės vietos pasieksite autobusų stotį. 

Viešbučiai Tartu

V SPA & Conference Hotel 4* – tai itin komfortiškas viešbutukas SPA centru. Viešbutyje apsistoję svečiai kviečiami apsilankyti SPA centre ir mėgautis atpalaiduojančiomis vandens pramogomis, mėgautis gardžiais valgiais restorane ir atsigaivinti puikiais gėrimais bare. Svečiai gali naudotis nemokamu internetu. Kai kuriuose kambariuose yra įrengtos nedidelės svetainės zonos, veikia televizorius su kabeline televizija, pastatyti kavos aparatai. Kambariuose įrengti erdvūs vonios kambariai, kuriuose savo patogumui svečiai suras chalatus, šlepetes bei higienos reikmenis. Viešbutukas įsikūręs pačiame miesto centre, vos tik išėję galėsite apsilankyti populiariausiuose miesto baruose ir restoranuose.

Art Hotel Pallas by TartuHotels 3* – tai šiuolaikiškas ir modernus viešbutis įsikūręs Tratu centre, visai čia pat pamatysite visus lankytinus objektus. Kambariuose rasite visus patogumus: oro kondicionierius, televizorius. Svečių patogumui veikia nemokamas internetas bei yra automobilių stovėjimo aikštelė. Pro numerių langus atsiveria gražūs miesto vaizdai. Kambariai šilti ir jaukūs, įrengti erdvūs vonios kambariai. Garsusis Tartu universitetas vos už 650 metrų. Tartu oro uostas už 7 km nuo viešnagės vietos, o autobusų stotis – už 200 metrų. Taip pat pačiame viešbutyje yra įsikūręs grožio salonas, kuriame apsilankę galėsite gauti visas paslaugas.

Viešbučių Tartu rezervavimasBooking.com