Viešbučiai Ventspilyje

Tiems, kuriems Lietuvos paplūdimiai jau gerokai pabodę, rekomenduojame aplankyti kaimyninių šalių paplūdimius, pavyzdžiui, Ventspilį. Ventspilis yra vienas iš kelių Latvijos kurortų, kurį labai dažnai renkasi šeimos. Ventspilyje yra gausybė pramogų tiek atrakcionų ir žaidimų vaikams, tiek užsiėmimų, lankytinų vietų suaugusiems. Taip pat Ventspilis garsėja labai švariais paplūdimiais. Tad metas planuoti atostogas ir išsirinkti puikų viešbutį! 

Viešbučiai VentspilyjeBooking.com

40 Saules 3* – tai viena populiariausių vietų Ventspilyje bei labai puikiai vertinama buvusių svečių. Apartamentai įsikūrę pačiame miesto centre, vos per 5 min pasieksite pagrindinę gatvę. Vos per 15 min pėsčiomis, pasieksite mėlynąja vėliava vertinamą viešbutį. Svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu, virtuvėle su visa būtina įranga, vonios kambariu su higienos reikmenimis. Taip pat galima užsisakyti vietą saugomoje mašinų stovėjimo aikštelėje. Svečių namai įsikūrę labai patogioje vietoje, netoliese yra įsikūrusios kavinukės ir restoranai bei yra maisto prekių parduotuvė.

Zalais Naminš 3* – tai beveik 10 balų vertinami svečių namai Ventspilyje. Šie apartamentai įsikūrę puikioje vietoje, netoli jų yra miesto parkas. Apartamentuose svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu, statyti automobilį nemokamoje aikštelėje. Apartamentuose yra balkonas, kuriame galėsite gardžiuotis ryto kava. Apartamentuose yra įrengta virtuvėlė su būtiniausia įranga, mini svetainės zona, televizorius, radijo grotuvas ir kiti patogumai. Lauke yra įrengtas valgomasis bei lauko kepsnių zona, kuria viešnagės metu gali naudotis svečiai. 

A9A (Audeju 9 Apartamenti) 3* – šie apartamentai įsikūrę Kuršo srityje, už 2,1 km nuo Ventspilio paplūdimio. Apartamentuose yra įrengti visi patogumai – svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, oro kondicionieriumi, vonios kambariu su džiovintuvu ir higienos reikmenimis. Taip pat apartamentuose įrengta virtuvėlė, kurioje galėsite savarankiškai gaminti, mini svetainės zona su palydovinės televizijos kanalus rodančiu televizoriumi. 

Viešbučiai Ventspilyje

Dzintarjura 3* – tai vienas didžiausių Ventspilio viešbučių – puikiai vertinamas bei kaina tikrai nėra aukšta. Netoli šio didžiulio viešbučio, įsikūręs Renkio sodas, senamiestis, Ventspilio olimpinis centras. Kambariuose svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, televizoriumi. Veikia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Registratūra veikia visą parą taip pat galėsite naudotis skalbimo paslaugomis. Už 1,5 km nuo nakvynės vietos driekiasi paplūdimys.

Holiday House Berzi 3* – tai ypatingai puikiai vertinamas 7 vietų atostogų namelis, įsikūręs Ventspilyje. Nuo apartamentų už 2,7 km driekiasi paplūdimys. Poilsio namuose, svečiai kviečiami ilsėtis bendroje poilsio erdvėje, terasoje, sode, naudotis kepsninėmis bei statyti automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Apartamentuose veikia nemokamas belaidis internetas. Taip pat yra televizorius rodantis kabelinės televizijos kanalus, virtuvėlė su buitine įranga bei vonios kambarys su dušu.

Apartment Selavir 3* – šie apartamentai įsikūrę patogioje vietovėje Ventspilyje, už 2,4 km nuo jūros muziejaus po atviru dangumi. Ventspilio paplūdimys driekiasi už 2,7 km. Apartamentuose svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Taip pat galėsite naudotis 24 valandas dirbančios registratūros paslaugomis. Apartamentuose įrengta virtuvėlė, miegamasis, vonios kambarys bei mini svetainės zona. Virtuvėlėje yra visa būtina įranga, todėl galėsite savarankiškai gaminti. Apartamentuose yra plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija. Šis rajonas itin mėgstamas turistų, netoliese yra lankytini objektai. Booking.com svetainėje šie apartamentai itin puikiai vertinami buvusių svečių, o atsiliepimai tikrai geri. Čia švaru, jauku ir malonu apsistoti tiek trumpesnei, tiek ilgesnei viešnagei.

Viešbučių Ventspilyje rezervavimasBooking.com