Viešbučiai Zakopanėje

Jeigu esi užkietėjęs kalnų fanas ir nesi buvęs kaimyninėje Lenkijoje – privalai ten bent kartą apsilankyti. Kad išvystume nuostabų kalnų grožį, toli vykti tikrai nereikia – Zakopanėje slepiasi nuostabūs kalnų peizažai. Galėsi vaikščioti kalnų takeliais, grožėtis panoramomis ir tiesiog pasilepinti maloniu poilsiu gamtoje. Kraukis lagaminą ir pradėk ieškoti puikios viešnagės vietos. Atrinkome keletą puikių viešbučių, atostogų namelių ir kitų nakvynės vietų Zakopanėje, galbūt kuriuo nors susižavėsi! 

Viešbučiai ZakopanėjeBooking.com

Bambi Cottage – tai šiuolaikiškai įrengtas apartamentų viešbutis, įsikūręs itin patogioje vietoje, vos už 900 metrų nuo Krupuvki stotelės. Apartamentuose svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu, televizoriumi. Kambariuose įrengta virtuvėlė bei mini svetainės zona. Neabejotinai, akį džiugins medinė kambarių apdaila bei mediniai kokybiški baldai. Taip pat apartamentuose yra balkonai, kuriuose galėsite išeiti atsikvėpti ir pasigrožėti nuostabiais kalnų panoramos vaizdais. Geležinkelio stotį pasieksite vos per 15 min automobiliu. Stovėjimo aikštelėje svečiai savo automobilius gali statyti nemokamai. 

Cubryna 3* – jaukūs apartamentai įsikūrę itin patogioje vietoje, alia vaizdingo Antaluvkos kalno takelio. Apartamentuose įsikūrę svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu, televizoriais bei apartamentuose įkurta jaukia bendra virtuvėle su visa reikalinga įranga. Taip pat svečiai kviečiami naudotis slidinėjimo įrangos saugykla. Iki artimiausio slidinėjimo tramplino nueisite per 20 minučių. Geležinkelio stotis yra už 2,5 km nuo viešnagės vietos.

Hotel Logos 3* – puikus viešbutukas įsikūręs vos už 300 metrų nuo visiems gerai žinomos Krupowski gatvės. Beje, tai viena populiariausių nakvynės vietų Zakopanėje. Hotel Logos svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu, naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele bei SPA centru su pirtimis bei sūkurine vonia. Taip pat svečiams įrengta treniruoklių salė ir kardio studija. Kiekviename numeryje svečiai galės naudotis televizoriumi, erdviu privačiu vonios kambariu. Viešnagės metu galėsite užsiimti įvairiomis pramogomis: slidinėjimu, vežinėjimusi dviračiu ir t.t. Krokuvos Balice oro uostą rasite už 88 km.

Viešbučiai Zakopanėje

Mercure Kasprowy Zakopane 3* – šis viešbutis įsikūręs viename populiariausių Lenkijos kurortų Zakopanėje. Svečiams įrengtuose numeriuose veikia nemokamas internetas, televizoriai su palydovine televizija, yra mini barai bei šaldytuvai. Kai kuriuose kambariuose yra balkonai, pro kuriuose atsiveria nuostabus kalnų vaizdas. Taip pat svečiai kviečiami mėgautis viešbučio teritorijoje esančiomis pramogomis: vidaus ir sezoniniu lauko baseinu, stalo ar lauko tenisu, išbandyti treniruoklių sale bei SPA centru. Mažiesiems keliautojams yra įrengta žaidimų aikštelė bei vaikų kambarys. Zakopanės centras yra vos už 1,7 km, o artimiausi slidininkų keltai už 350 metrų.

Aries Hotel & SPA 4* – jeigu norėsite rezervuoti šį viešbutį, nedelskite, kadangi tai vienas paklausiausių viešbučių Zakopanėje! Ši nakvynės vieta itin patiks tiems, kurie ieško prabangesnės nakvynės vietos. Ši viešnagės vieta turi savo vidaus baseiną, treniruoklių salę bei SPA centrą. Vos per kelias akimirkas, pasieksite Krupowki gatvę, kuri yra turistų lankomiausia. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, o kiekviename kambaryje svečiai gali naudotis televizoriumi. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose yra mini barai, erdvūs vonios kambariai su plaukų džiovintuvais, rankšluosčiais ir chalatais. Svečių patogumui, informacijoje galėsite gauti kitas paslaugas: įsigyti bilietus, sužinoti apie ekskursijas ir t.t. Visos viešnagės metu nepritruksite idėjų turiningam laisvalaikiui – slidinėsite, pabūsite žygeiviais ar galėsite važinėti dviračiais nuostabiais Zakopanės kalnų takeliais. Zakopanės geležinkelio stotis yra įsikūrusi vos už 1,2 km, patogu norėsiantiems aplankyti apylinkes ar kitus miestus.

Viešbučiai ZakopanėjeBooking.com