Vokietija – TOP lankytinos vietos

Net ir būdama labai vienoda, Europa tuo pačiu yra ir labai skirtinga, tad nereikia keliauti į kitą kontinentą, kad pavyktų pamatyti kitokį gyvenimo tempą, kitokią dvasią, kitokią kultūrą bei žmones.

Viena iš universaliausių šalių, kuri stebina savo kultūros lygiu, ekonominiu stabilumu bei draugiškais žmonėmis – Vokietija, kuri labai mielai laukia turistų iš Lietuvos.

Automobilio nuoma Vokietoje

Čia rasite daug muziejų, daug parodų, taip pat, nuostabaus grožio architektūrą, puikias keliavimo galimybes bei skanų maistą, tad Vokietija – puiki kryptis.

Juolab, čia yra labai daug miestų ir labai daug objektų, kuriuos aplankius visiškai pakeisite požiūrį, kuris galbūt šiuo metu yra susikurtas apie šią šalį. Pamirškite mitus – pažinkite tikrąją Vokietiją.

Vokietija lankytinos vietos

Vokietijos kraštovaizdis

Kvedlinburgas

Kvedlinburgas – bene labiausiai senove dvelkiantis Vokietijos miestas, kuris žavi savo viduramžių dvasia. Galima sakyti, kad tai yra miestas-muziejus, kadangi būdami jame jausitės tarsi nukeliavę į praeitį. Visas miestas yra įtrauktas į UNESCO saugomų miestų sąrašą, tad tai jam suteikia dar daugiau svarbos. Galime kalbėti apie tai, kad jis yra unikalus, tačiau nepamačius paprasčiausiai sunku perteikti tą dvasia, kurią jis skleidžia.

Miunchenas

Miunchenas dažniausiai žinomas dėl Oktoberfest festivalio, kuris kiekvienais metai sulaukia milijonų turistų iš viso pasaulio. Visi, kurie mėgsta alų, renkasi čia jo paragauti ir tuo pačiu išbandyti netradicines rūšis.

Žinoma, šis miestas traukia ne tik alumi, tačiau ir nuostabiais vaizdais. Alpių kalnai išties atima žadą, o tyras oras padeda įkvėpti daugiau energijos bei gyvybės. Anksčiau šis mietas dažnai buvo linksniuojamas kaip viena geriausių vietų gyventi. Tiesa, ir šiuo metu jis tikrai labai patrauklus, tačiau jo populiarumas šiek tiek sumažėjo dėl aktyvios ir labai didelės turistų gausos. Žinoma, vienu iš jų galite būti ir jūs.

Kelnas

Kelnas  – nuostabaus grožio miestas, kuris anksčiau buvo vadinamas aukštuomenės miestu. Tiesa, šiuo metu jame siūlomos pramogos tikrai prieinamos visiems, tad siūlome gėrėtis jo grožiu bei atrasti tą mažą stebuklą, kurį siūlo šis nuostabaus grožio miestelis. Didinga katedra, vitražai, muziejų gausa, nuostabi gamta ir skanus maistas – visą tai rasite Kelne.

Berlynas

Kaip ir visose kitose šalyse, taip ir Vokietijoje bene daugiausia turistų bei dėmesio sulaukia sostinė. Ir tai visiškai natūralu, kadangi Berlynas yra pats kosmopolitiškiausias miestas, kuris gali nudžiuginti ne tik aukštu pragyvenimo lygiu bei stabilia ekonomika, tačiau ir kultūros įvairove bei draugiškais žmonėmis, kurie labai laukia turistų. O čia tikrai yra ką pamatyti! Brandenburgo vartai, Šarlotenburgo rūmai ir Berlyno katedra, galiausiai, Berlin Wall East Side Gallery, kuri primins Jums Šaltojo karo baisumus.

Mitenvaldas

Mitenvaldas – nuostabaus grožio miestas, kurį žymusis rašytojas ir filosofas Getė pavadino „atgijusia knygos iliustracija. Šie žodžiai labai puikiai apibūdina šio miesto grožį bei eleganciją. Bene labiausiai akis traukia nuostabos Biblinės freskos, kurios yra nutapytos tiesiog ant namų sienų. Nors šiame nedideliame miestelyje gyvena vos 8 tūkstančiai žmonių, tačiau jis kvepia jaukumu bei elegancija. Vasaros metu čia dažnai rengiami įvairūs muzikiniai renginiai, o žiemą puoselėjami slidinėjimo kurortai.

Hamburgas

Dar vienas nuostabus Vokietijos miestas yra Hamburgas, kuris dažnai pavadinamas ne tik Vokietijos, tačiau ir visos Europos perlu. Čia labiausiai turistus traukia nuostabūs žuvies restoranai, kuriuose gausite geriausios kokybės patiekalus už gana prieinamą kainą. Žinoma, įspūdinga architektūra – taip pat didelis privalumas, tad norėdami apsipirkti galėsite tai daryti senove kvepiančiuose prekybos centruose.

Vokietija – labai įvairi, labai kvapni ir tuo pačiu įspūdinga. Kiekvienas ją mato vis kitokią. O kaip ji atrodo Jums?

Viešbučių Vokietijoje rezervacijaBooking.com

Vokietija – be galo įvairi šalis. Įvairūs ir jos viešbučiai bei kainos juose. Visumoje, nelabai priklausomai nuo regiono, Vokietijoje nakvynė nėra labai brangi. Bent jau ne tiek, kaip kaimynėse Šveicarijoje ar Austrijoje. Vis tik rekomenduojame viešbutį Vokietijoje rezervuoti iš anksto internetu. Tai leis pamatyti kur kas didesnį pasiūlymų skaičių, galbūt net sukels papildomų idėjų jūsų kelionėms.

Vokietija ir jos greitieji autobanai yra tikras džiaugsmas automobilių mėgėjams. Tai puiki šalis išsinuomoti vos dienai ar dviems tikrai galingą ir prabangų automobilį ir išbandyti jį greitkeliuose. Ir taip – tai yra dalies žmonių vienas pagrindinių kelionių į Vokietiją tikslų.

Ką aplankyti Vokietijoje

Vokietijos žemėlapis