Zakopanė – lankytinos vietos

Aktyvų atostogų mėgėjai neturi keliauti labai toli, kad galėtų išbandyti savo fizines jėgas įvairiausiuose maršrutuose. Labai puiki kryptis, kurią atranda vis daugiau lietuvių – Zakopanė. Tai vieta, kuri yra Lenkijos pietuose ir labiausiai džiugina kalnais, kurie Jums leis įkvėpti gyvybės ir išbandyti ne tik laipiojimo, tačiau ir žygių malonumus.

Išties, Zakopanė yra labai puiki kryptis, kurioje esate laukiami visais metų laikais. Čia rasite įspūdingą gamtą tiek vasaros metu, tiek žiemą. Ir nors akcentavome labai aktyvias pramogas, tačiau visiškai atsipalaiduoti galės ir tie, kurie nenori daug judėti. Paprasčiausiai išsinuomokite namelį ir įkvėpkite kalnų oro.

Viešbučių Zakopanėje rezervacijaBooking.com

Nors visa Zakopanė yra viena unikali vieta, kurioje viskas lietuvio akims atrodo labai gražu, tačiau papildomai siūlome susipažinti su keliomis lankytinomis vietomis, kurios vertos daugiau Jūsų dėmesio ir kurias būtinai turite aplankyti, jeigu jau esate Zakopanėje.

Zakopanė: lankytinos vietos

Krupowki – svarbiausia miesto gatvė

Krupowki gatvė yra pati pagrindinė šio miestelio gatvė ir joje geriausiai galima pažinti turistinio miestelio malonumus. Jūsų lauks daug žmonių, kurie visiškai atsipalaidavę grožisi gamta, nuostabia panorama ir mielos kavinės, kuriose galite mėgautis skania kava. Tai dažniausiai viskas, ko nori turistai. 

Gatvelėje taip pat yra daug vietinių parduotuvių, kuriose galima rasti mielų suvenyrų, kurie Jums primins apie kelionę į Zakopanę. Tiesa, čia jų kainos labai didelės. Jeigu Jums jokio skirtumo, nebūtina, kad suvenyras pirktas būtinai čia – tokiu atveju pirkite išvykus iš šio turistinio krašto ir įsigysite tuos pačius suvenyrus kur kas pigiau.

Zakopanė lankytinos vietos

Gubabuvkos kalnas ir nuostabi panorama

Daugiau nei kilometrą virš jūros lygio iškilęs kalnas yra dar viena vieta, kuri verta Jūsų dėmesio. Suprantama, kad užlipus nuo jo atsiveria nuostabaus grožio panorama, kuri atims žadą. Pasikelti iki kalno viršaus galima keltuvu ir geriausia tai daryti labai ankstyvą rytą, kadangi tuomet vaizdas bus pats gražiausias. Kuomet atsiranda sniego – nuo šio kalno galima ir slidinėti, kadangi tam įrengtos trasos.

Automobilio nuoma Krokuvoje

Svinica – mėgstantiems žygius

Jeigu mėgstate gamtą ir tuo pačiu mylite pasivaikščiojimus – tokiu atveju siūlome būtinai apsilankyti Svinica arba kitaip – Tatrų viršūnėje. Šis pasivaikščiojimas tikrai nebus labai paprastas, kadangi unikali gamta dažniausiai atima žadą ir skatina sustoti bei atsikvėpti akimirką. Šiltuoju metų laikus Jus lydės paukščiai, medžių kvapas, žmonių juokas bei geros emocijos.

Dollina Koscieliska urvai

Dollina Koscieliska dažniausiai sužavi savo urvais, kurie išlikę taip, kaip juos sukūrė gamta. Natūralu, kad tokie unikalūs objektai labai vilioja turistus. Praeiti urvus nebus labai paprasta, tad tai apsilankymui suteikia dar daugiau savotiško žavesio. Išlindus iš urvų atsiveria nuostabus grožio gamta. Vėlgi, kuri stebina savo jaukumu ne tik šiltuoju, tačiau ir vėsiuoju metų laiku.

Karola Szymanowskiego muziejus

Karola Szymanowskiego muziejus, kaip jau išduoda pavadinimas, yra skirtas šio garbaus kompozitoriaus garbei. Muziejus yra įkurtas garsiojo kompozitoriaus viloje, kuri mažai pasikeitė nuo XIX amžiaus, kai buvo pastatyta. Sakoma, kad joje gimė vieni žinomiausių kompozitoriaus darbų. Žinoma, dažniausiai muziejus sužavi ne tik eksponatais, tačiau tuo pat ir labai skoninga aplinka, kuri primena gyvenimą prieš du amžius.

Vandens pramogų parkas – ir mažiems, ir dideliems

Galiausiai, jeigu esate Zakopanėje, tokiu atveju siūlome pasidžiaugti ne tik sniegu bei slidinėjimo malonumais, tačiau taip pat ir vandens pramogomis, kurios prieinamos miestelio pramogų parke. Tai puikus pasirinkimas visiems nepriklausomai nuo amžiaus, kadangi visas parkas suskirstytas zonomis, kad tiek vaikai, tiek suaugę rastų ką veikti. Lauko baseinai yra šildomi, tad nuostabūs pojūčiai Jūsų laukia tada, kai temperatūra lauke nukrenta, tačiau baseino vanduo – karštas.

Zakopanės žemėlapisBooking.com