Ženeva – TOP lankytinos vietos

Ženeva – visiems žinomas miestas visai greta Ronos upės. Tai yra antras pagal dydį Šveicarijos miestas, tad kaip ir daugelis kitų didelių miestų – savyje talpina labai įvairią kultūrą, architektūrą, labai skirtingus žmones, kadangi čia gyvena daug užsieniečių, galiausiai gali pasiūlyti labai daug skirtingų lankytinų objektų, kurie nustebins Jus savo grožiu.

Tiesa, Ženeva bene labiausiai garsėja nuostabaus grožio gamta, kuri išties įtraukia. Labai dažnai sakoma, kad kartą aplankius Ženevą į ją tikrai sugrįšite dar bent kartą, kadangi šis miestas atrodo stebuklingai, tarsi nuostabus atvirukas.

Automobilio nuoma Ženevoje

Ženeva – architektūros, istorijos bei kultūros lopšys, kuris laukia visus, kurie nori iš arčiau pažinti šį unikalų miestą! Susipažinkite su Ženevos lankytinomis vietomis.

Ženeva lankytinos vietos

Ženeva

Ženevos senamiestis

Daugelyje miestų senamiesčiai yra pati svarbiausia miesto dalis, tad juos aplankyti yra būtina. Štai Ženevos senamiesčiui reikia skirti dar daugiau dėmesio, kadangi jis tikrai yra nuostabus. Labiausiai akis džiugina siauros gatvelės, kurios pinasi tarpusavyje ir tuo pačiu atrodo labai skoningai bei gražiai.

Žinoma, labai akis traukia ir mini parduotuvės bei kavinukės, kur kiekvienas gali skaniai valgyti ir tuo pačiu atrasti tikrą Ženevos skonį.  Galima sakyti, kad Ženevos senamiestis yra pati populiariausia  vieta visame mieste.

Nieko keisto,  kad būtent čia galima rasti daugiausia turistų, kurie lankosi aktyviai ir džiaugiasi. Senamiestyje taip pat galima rasti labai daug lankomų objektų kaip kad muziejai, galerijos ir panašiai.

Gėlių laikrodis

Turbūt visi nors kartą yra girdėję apie geriausios kokybės šveicariškus laikrodžius, kurie ne tik puikiai rodo laiką, tačiau yra labai prabangūs ir dažnai pavadinami pačiais gražiausiais aksesuarais.

Žinoma, visiškai natūralu, kad Ženevoje labai puikiai išnaudojamas laikrodžio leitmotyvas kasdienėje. Būtinai turite apsilankyti greta Ženevoje esančio gėlių laikrodžio, kuris buvo oficialiai atsidarytas 1955-ais metais.

Šis laikrodis išskiria ne tik savo dizainu, tačiau ir tuo, kad jis turi ilgiausia rodyklę visame pasaulyje, kuri yra įrašyta į rekordų knygą. Jos ilgis siekia net 2,5 metro.

St. Pierre katedra

St. Pierre katedra buvo pastatyta dar XII amžiuje, tad jos ilgaamžiškumas yra vienas pagrindinių aspektų, kuris lemia populiarumą. Žinoma, tuo pačiu labai gražiai atrodo ir neoklasikinis stilius, kuris nepalieka abejingų. Žinoma, tuo pačiu ši vieta žinoma ir todėl, kad kadaise čia savo pamokslus skaitė garsus lyderis Kalvinas. Šiuo metu katedroje yra labai daug meno kūrinių, tad tam tikra prasme ši galerija yra tapusi tikru meno kūriniu.

Jet d’Eau fontanas

Jet d’Eau fontanas  yra vienas gražiausių miesto taškų, kuris puikiai reprezentuoja ne tik Ženevos, tačiau visos Šveicarijos prabangą. Gražiausias vaizdas čia atsiveria šiltuoju metų laiku, tačiau ir žiemą derinys dažniausiai bus labai skoningas, kadangi netoli rasite ir žiemos miestelį, kuriame būna labai daug kalėdinės atributikos.

Tautų rūmai

Turbūt ne kartą teko girdėti apie Tautų rūmus. Tokius turi ne viena šalis, kadaise norėjo pasistatyti ir Lietuva. Štai Ženevoje tokie rūmai buvo pastatyti dar 1946-ais metais. Jie prieinami tikrai ne tik garbiems svečiams bei politikams. Visi, kurie nori juose lankytis – turi tokią galimybę, tik reikia susipažinti su lankymo valandomis bei visomis kitomis smulkmenomis, kad apsilankymas atitiktų įstatymus.

Viešbučių Ženevoje rezervacijaBooking.com

Ženeva turi labai daug lankytinų vietų ir kiekvienas gali džiaugtis, kad šis mietas turi ką pasiūlyti. Svarbiausia žiūrėti lanksčiai ir išbandyti kuo daugiau pasiūlymų. Galiausia, džiaugtis atviromis galimybėmis, kurias siūlo Šveicarija.

Ženevos lankytinos vietos

Dar artimiau su Ženeva ir jos lankytinomis vietomis susipažinkite šiame video. Pažiūrėkite! 🙂

Ženevos žemėlapis