Bankokas lankytinos vietos

Bankokas yra pats didžiausias miestas Tailande, kuriame talpinasi net 10 milijonų žmonių. O kur dar minios turistų. Šiame mieste tiesiog virte verda gyvenimas. Tikriausiai, šis miestas paliks didžiulį įspūdį būtent tiems, kurie mėgsta dinamišką, greitą ir aktyvų gyvenimo tempą. Tiesa, Bankokas garsėja, kaip didelių kontrastų miestas. Mat čia išvysite vienoje miesto dalyje daugiaaukščius dangoraižius, o kitoje – itin kuklias trobeles. 

Viešbučiai Bankoke

Booking.com

Tailando sostinėje tikrai yra ką pamatyti, o jeigu jau nusprendėte į savo kelionės maršrutą įtraukti ir Bankoką, pateikiame keletą populiariausių objektų – lankytinų vietų, kuriuos tikrai verta padaryti. 

Bankokas – lankytinos vietos

Lumpini parkas  yra įsikūręs Bankoko centre, tad jeigu vaikščiojant miesto gatvėmis užplūs noras pabėgti nuo miesto šurmulio, Lumpini parkas jus pamalonins tikra ramybe. Šalia augančių medžių pavėsyje rengiami piknikai. Parke rasite ir kitokių veiklų, galėsite įsitraukti į nemokamas aerobikos treniruotes, apsilankyti treniruoklių salėje po atviru dangumi. Taip pat parke turėsite galimybę išvysti auksaspalvius varanus, kurie čia buriuojasi pulkais.  

Khaosan Road yra viena iš pagrindinių Bankoko gatvių, kuriame rasite visko – nuo itin brangių prekių, suvenyrų parduotuvių iki greito maisto restoranų ar gatvės maistą. Šioje gatvėje rasite vietų, kuriose galėsite išragauti garsiuosius tailandietiškus žiogus, tarakonus ar skorpionus. Kiekvienas apsilankęs Bankoke, privalo pabuvoti ir šioje gatvelėje, jeigu triukšmas ir spūstys atsibostų, galėsite pasukti į kitą mažiau judresnę gatvelę. 

Chinatown – tai kinų kvartalas, kuriame taip pat verta pabuvoti. Šioje vietoje tiesiog virte verda gyvenimas. Šiame kvartale rasite Sampeng Lane turgelį, kuriame galėsite įsigyti visko, nuo papuošalų iki drabužių bei rankinukų. Greta išvysite dar vieną turgų, kuriame jau akis ganysite į egzotiškiausią maistą. Gatvės maistas čia tikrai nėra brangus, tačiau pasižymi puikiu skoniu. Vakarais galėsite užsukti į restoranus, kuriuose ruošiami jūrų gėrybių patiekalai.

Automobilio nuoma Bankoke

Masažo salonas yra vienas būtiniausių darbų, ką turite nuveikti Tailande. Visi keliautojai sako, kad masažas čia itin pigus, tačiau velniškai geras. Pamėginkite ir patys tuo įsitikinsite. Turėkite omenyje, kad profesionalų tailandietišką masažą pasidarysite salonuose, kurie primins gydymo įstaigas. Jeigu užsisakysite kiek brangesnį viešbutį, kokybiškų masažų pasiūlymų sulauksite ir juose.

Keliautojai rekomenduoja rinktis ne mažiau dviejų valandų masažą, kadangi tik tokiu atveju pajusite tikrąjį malonumą ir poveikį. 

Bankokas lankytinos vietos

Chao Phraya upė nustebins savo grožiu. Ši upė teka per pačią Bankoko širdį, o ją vertą pamatyti bet kuriuo paros metu. Upė iš tiesų labai judri, dienos metu čia plaukioja laiveliai, kurie gabena keleivius į darbą – upė tai dar viena keliavimo vieta, kurioje visą dieną šurmuliuoja žmonės.

Žinoma, poilsiautojams čia taip pat siūlomos pramogos ir kelionės laivu. Laiveliu galėsite pasiekti ir kinų kvartalą. Sutemus, daugėja laivų, kuriuose keliauja turistai, juose groja muzika bei ruošiami gardžiausi patiekalai. Tokios kelionės metu išvysite miestą naktį, šviečiančius viešbučius ir dangoraižius, prisivalgysite gardaus maisto bei susipažinsite su tailandietiškais šokiais. 

Madame Tussauds vaškinių figurų muziejus taip pat garsus lankomas objektas Bankoke. Pats muziejus yra įsikūręs viename iš prekybos centrų, 6 aukšte. Vaškinių figūrų muziejuje rasite devynias erdves: muzikos, sporto, kino, raudonojo kilimo, istorijos ir t.t. Lankytojai kviečiami nusifotografuoti prie patikusių figūrų, garsių pasaulio garsenybių. Žinoma, muziejuje rasite ir ne itin žinomas asmenybes, greičiau tokias, kurios bus žinomos tik patiems talaindiečiams.

Bankoko žemėlapis

Booking.com