Donkasteris lankytinos vietos

Donkasteris, lyginant Europos mastu, nėra labai didelis miestas, kadangi čia nuolatinai gyvena apie 70 000 gyventojų. Tiesa, net ir būdamas gana mažas jis gali nudžiuginti lankytinų vietų gausa. Čia jūsų laukia ne tik muziejai, tačiau ir nuostabi gamta, taip pat, daug aktyvių pramogų, galiausiai, senovinė pilis, kuri tikrai jus nudžiugins išskirtinio grožio architektūra bei labai įdomiomis istorijomis.

Viešbučiai DonkasteryjeBooking.com

Lankytinų vietų yra gana daug, tačiau aptarsime pačias pagrindines, kurios vertos daugiausia dėmesio ir tuo pačiu kurios geba geriausiai atspindėti šio miestelio dvasią. Galiausiai, vaikščiokite be tik turistiniais maršrutais, tačiau ir slaptais keliais, kuriais dalinasi žmonės įvairiuose forumuose.

Donkasterio lankytinos vietos

Jorkšyro laukinis parkas

Gamtos mylėtojams Jorkšyro laukinis parkas yra puikus pasirinkimas, kadangi jis nuostabiai atrodo visais metų laikais, tad pasivaikščioti bus taip pat malonu tiek žiemos metu, tiek kaitriomis vasaros dienomis. Svarbiausia, kad čia Jūsų laukia ne tik labai įmantri gamta, augalai iš viso pasaulio, tačiau ir gyvūnija, kuriai sukurtos tinkamos gyvenimo sąlygos. Laikinės gyvūnijos parkas orientuojasi į tropinių gyvūnų veisimą, tad jų atsiranda vis daugiau ir vis įmantresnių rūšių. Parkas vadinamas viena įspūdingiausių vietų visame mieste. Tiesa, apsilankymas jame  – kainuoja. Visgi, pinigai yra skirti gyvūnams išlaikyti, tad tam tikra prasme tai yra rekomenduotina parama.

Bostono parko fermos labirintas

Dar viena vieta, kurioje galite susipažinti su gyvūnais yra Bostono parko fermos labirintas. Tiesa, juose orientuojamasi ne į egzotiškus gyvūnu, kurie turėtų gyventi laisvėje, tačiau į naminius, kurie dažniausiai miesto gyventojams atrodo nematyti. Žinoma, tik iš paveiksliukų. Taip pat šiame perke bene daugiausia dėmesio sulaukia kukurūzų parkas-labirintas. Įėjimas, vėlgi, kainuoja, tačiau susimokėti verta, kadangi tokio didelio kukurūzų parko šalia niekur nerasite.

Potteric Carr

Potteric Carr tęsia gamtos tradiciją, tad čia siūlome apsilankyti tiems, kurie nori pamatyti natūralią, laukinę gamtą. Donkasteryje esantis centras yra nutolęs vos kelis kilometrus nuo miestelio centro. Rezervato dydis siekia apie 200 ha. Čia rasite tiek labai įmantrių augalų, tiek gyvūnų. Įdomu lankytis turėtų būti visais metų laikais, tikrai ne tik šiltuoju. Žiemos metu tiek gyvūnai, tiek augalai taip pat turi savo gyvenimą, kurio stebėjimas tikrai labai įdomus.

Automobilio nuoma Donkasteryje

Brodsworth namas ir sodai

Norintiems paeiti kiek toliau nuo augalijos bei gyvūnijos yra rekomenduojami Brodsworth namas ir sodai. Tiesa, visos grožis yra ne lauke, tačiau pastatų viduje, kadangi juose galima pamatyti unikalią Viktorijos laikų prabangą, kuria galėjo mėgautis patys turtingiausi šalies gyventojai. Apsilankymas viduje taip pat yra mokamas, tačiau vertas kiekvieno cento. Paprasčiausiai namuose rasite labai daug daiktų, rakandų, kurie buvo naudojami žmonių. Jie visi sudėti taip, jog, atrodo, kad šįryt buvo naudojami. Taip suteikiama aplinkai daugiau autentiškumo ir tuo pačiu unikalumo.

Donkasteris lankytinos vietos

Conisbrough pilis

Conisbrough pilis yra vienas populiariausių lankytinų objektų miestelyje. Piliai yra daugiau nei 800 metų ir tai jai suteikia savotiško žavesio bei unikalumo. Pačioje pilyje šiuo metu yra įrengtas muziejus, taip pat, pilies bokšte – apžvalgos aikštelė nuo kurios atsiveria miesto panorama.

St. George bažnyčia

Kalbant apie architektūrinius objektus verta dėmesio ir St. George bažnyčia. Tai ne tik religinis pastatas, tačiau tuo pačiu ir istorinis paminklas. Bažnyčios istorija prasideda prieš 800 metų. Tiesa, XIX per gaisrą ji sudegė ir po truputį buvo vėl atstatyta. Bažnyčios išskirtinis bruožas yra tai, kad jos viduje galite pamatyti daugelį gyvūnų skulptūrų. Tai tik dar kartą įrodo, kad vietiniams labai svarbi gamta, kurioje jie gyvena.

Donkasterio žemėlapisBooking.com