Birmingemas lankytinos vietos

Birmingemas yra antras pagal dydį Jungtinės Karalystės miestas, tad nieko keisto, kad jis gana aktyviai lankomas vien dėl dydžio natūralu, kad kuo didesnis miestas – tuo daugiau jame yra lankytinų objektų. Tiesa, tai nereiškia, kad laimi kiekybė, kadangi kokybė čia taip pat labai puiki. Objektų labai daug ir jie yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti bent u keliais, kurie galbūt padės paprasčiau susiplanuoti kelionę į šį miestą. O čia rasite ką veikti ir ką apžiūrėti ir savaitgalį, ir visą savaitę.

Birmingemas lankytinos vietos

Sutton parkas

Sutton parkas yra viena garsiausių vietų Birmingeme. Tiesa, šis parkas yra garsus ir žinomas ne tik šiame mieste, tačiau taip pat ir visoje Europoje, kadangi tai yra vienas didžiausių parkų žemyne. Tiesa, šis parkas yra išlaikęs savo natūralumą, kuris yra derinamas su žmogaus ranka, tad pasiekiamas maksimaliai tobuliausias rezultatas. 

Viešbučiai BirmingemeBooking.com

Parko dydis siekia net 970 hektarų, tad suprantama, kad pasivaikščiojimas po jį tikrai nebus labai paprastas. Tiesa, kol vieni nori apeiti kuo daugiau, tuo tarpu kitiems puikiai tinka pasivaikščiojimas po parkelio pakraščius, tad rinkitės jums labiausiai tinkamą ėjimo tempą bei ritmą. Svarbiausia, kad tai būtų malonu. Parke taip pat rasite ir daug žaidimų aikštelių, taip pat, restoranus, ledaines ir kitas smagias poilsio vietas.

Viktorijos aikštė

Viktorijos aikštė taip pat dažnai vadinama viena svarbiausių vietų mieste. Paprasčiausiai ji žavi ne tik savo dydžiu, tačiau ir objektų gausa, kurie Jūsų laukia čia. Aikštelėje galima išvysti daugelį svarbių objektų, kurie verti Jūsų dėmesio, tačiau bene patys žymiausi yra miesto Rotušė ir Pasitarimų rūmai. Šioje aikštėje susikerta net trys gatvės, ta tikėtina, kad vaikščiodami aplinkui vistiek galiausiai pasieksite šią svarbiausią miestelio vietą. 

Anksčiau šios aikštės pavadinimas buvo Pasitarimų aikštė, o 1901-ais metais ji buvo pervadinta į Viktorijos aikštę. Ypač dėmesio ji yra verta Kalėdiniu laikotarpiu, kuomet viskas tampa didinga, gražu, šventiška ir jauku.

Birmingemas lankytinos vietos

Perrott bokštas

Perrott bokštas yra vadinamas vienu seniausių Birmingemo pastatų. Įdomu tai, kad istorikai iki šiol diskutuoja – kokia buvo pagrindinė šio bokšto paskirtis. Kol vieni teigia, kad jis buvo gynybinis, tuo tarpu kiti akcentuoja puolimo reikšmę, galiausiai, aptariama, kad galbūt jis buvo pastatytas paprasčiausiai gynybiniais tekstai. Bet kuriuo atveju 29 metrų aukščio bokštas atrodo labai įspūdingai. Tai yra vienas lankomiausių objektų mieste, kadangi užpilus atsiveria nuostabaus grožio panorama.

Automobilio nuoma Birmingeme

Šv. Lorenco bažnyčia

Religijos bei išskirtinės architektūros mėgėjai taip pat turėtų apsilankyti ir Šv. Lorenco bažnyčioje. Ji buvo pastatyta dar XII amžiuje, tad net ir rekonstruojant metų eigoje buvo stengiamasi išlaikyti jos natūralumą bei tikrumą. Ir tikrai pavyko, kadangi ji puikiai atspindi vidurinių amžių architektūros esmę. Kai kurie kainuoja, kad bažnyčia atrodo kaip ir paveiksliuko, kadangi labai mistiškai. Įdomu tai, kad nors išorė yra gana didinga, tačiau akis traukia gana kuklus ir paprastas jos vidus.

Miesto rotušė

XIV amžiuje pastatyta miesto Rotušė labai puikiai atspindi karalienės Viktorijos laikus. Bene labiausiai akis traukia išskirtinio grožio architektūra, taip pat, jaukus fasadas. Nuostabiai atrodo ir vidus, kurį aplankyti gali kiekvienas. Rotušė senais laikais buvo laikoma pačius svarbiausiu miesto statiniu, tad apsilankydami nepamirškite plačiau pasidomėti ir istorija.

Birmingemas yra modernus, tačiau tuo pačiu istoriškai labai svarbus miestas. Susipažinkite su juo. Tikime, kad jis Jums paliks tik pačius geriausias emocijas bei įspūdžius.

Birmingemo žemėlapisBooking.com