Nyderlandai – TOP lankytinos vietos

Nyderlandai – nuostabus miestas, kuris kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų iš viso pasaulio. Šią kryptį gana dažnai pasirenka ir lietuviai, kurie ieško modernios šalies galinčios pasigirti nuostabia gamta, kultūra ir tuo pačiu modernumu.

Nyderlanduose yra ne vienas miestas ir ne vienas objektas, kuriam verta skirti daugiau dėmesio. Kadangi pati šalis yra labai įvairi – siūlome apžiūrėti kuo daugiau objektų, įvertinti kuo daugiau smulkmenų, kad galiausiai galėtumėte jaustis ramus, jog pažinote Nyderlandus nuo A iki Ž.

Automobilio nuoma Nyderlanduose

Jeigu esate Nyderlanduose – yra labai  daug vietų, kurios vertos Jūsų dėmesio. Nuostabiausi miestai sužavės Jus ir paskatins kartą juos aplankius grįžti dar kartą: Harleme, Delfte, Leidene, Utrechte.

Nyderlandai tokie įvairūs, tokie gražūs bei skoningi, tad siūlome juos pažinti kuo arčiau. Jūsų dėmesiui – įdomiausi lankytini objektai Nyderlanduose.

Nyderlandai lankytinos vietos

Nyderlandai

Amsterdamo istorinis centras

Amsterdamo istorinis centras yra vienas gražiausių centrų visoje Europoje. Ne veltui jis yra įrašytas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą ir kiekvienais mieste apsilanko daugiau nei milijonas turistų, kurie mielai susipažįsta su Olandijos gyvenimo ritmu.

Labiausiai centre žavi senoviniai namai, kurie buvo kurti dar XVII-XVIII amžiuje ir iki šių dienų labai puikiai išlaikę savo unikalumą. Nuostabūs atspalviai, spalvos bei stilius – kiekvienam atims žadą.

Valstybinis muziejus Amsterdame

Valstybinis Amsterdamo muziejus Rijksmuseum yra pats svarbiausias visos šalies muziejus, kadangi jame galite pamatyti pačių žinomiausių menininkų darbus: Rembranto, Vermero ir kitų žymių dailininkų, kurie pripažinimo susilaukė visame pasaulyje.

Karališkoji paveikslų galerija Mauricheisas Hagoje

Karališkoji paveikslų galerija Mauricheisas Hagoje yra labai vertinga galerija, kurioje galima rasti gal ir nedidelę, tačiau labai garsią kolekciją, kuri dažniausiai atima žadą ne tik menininkams, tačiau visiems, kurie nors kiek domisi istorija.

Čia galima pamatyti ir labai garsių menininkų darbų, kurių vertė šiuo metu yra įkainojama milijonais: Rembranto „Daktaro Tulpo anatomijos pamoka“ ir Vermero „Mergina su perlo auskaru”.

Tiesa, puikiai atrodo ir domina ne tik muziejaus vidus, tačiau taip pat ir jo išorė, kadangi pastatas buvo statytas dar XVII amžiuje ir yra labai puikus klasikinio stiliaus pavyzdys.

Kaukenhofas

Kaukenhofas dažniausiai lankomas tų, kurie labai myli gėles ir nori kuo labiau jomis grožėtis. Kadangi šuo metu gėlių transportavimo paslaugos labai plačios – šiame sode taip pat rasite labai daug gėlių bei kompozicijų.

O kiek jų čia?

Ogi daugiau nei 7 mln. gėlių, tad jeigu norite pasižiūrėti kaip atrodo rojus žemėje – tokiu atveju siūlome čia apsilankyti. Labiausiai dominuoja tulpės, kadangi būtent jos vadinamos Olandijos gėlėmis. Gėlėmis galima grožėtis nuo kovo iki gegužės mėnesio, tad aktyviausios sodo lankymo laiko tarpas labai ribotas.

Kinderdeikas

Kinderdeikas yra unikali vieta, kurioje galite pamatyti 19 didelių malonų. Ne veltui sakoma, kad Olandija yra tulpių bei malūnų kraštas: čia galima rasti ir vienus, ir kitus. Žinoma, tuo pačiu plačiau galima pasidomėti ir visomis malūno veikimo technologijomis.

Hoge Veluwe nacionalinis parkas

Hoge Veluwe nacionalinis parkas yra nuostabus ir labai natūralus parkas, kuriame galima grožėtis natūralia gamta ir tai bene labiausiai traukia akis. Svarbiausia, kad šis parkas yra sukurtas aplink tankiai apgyvendintas vietoves, tad tai jam suteikia dar daugiau žavesio bei unikalumo.

Čia galima pamatyti nuostabias smėlio kopas, miškus be viržynus, daug įvairiausių augalų bei gražių akmenukų. Taip pat parko viduryje yra įkurtas muziejus, po atviru dangumi pamatysite daug garsių meninių skulptūrų.

Viešbučių Nyderlanduose rezervacijaBooking.com

Nyderlandai yra tokie gražūs, tokie unikalus bei savotiškai jausmingi. Siūlome juos aplankyti, kadangi būdami taip arti jie gali pasirodyti visiškai kitokie bei galvojote.

Nyderlandų lankytinos vietos

Dar daugiau lankytinų vietų Nyderlanduose šiame video! Pažiūrėkite 🙂

Nyderlandų žemėlapis