Viešbučiai Amsterdame

Dažnai apie Amsterdamą kalbama, kad tai vienas romantiškiausių ir tolerantiškiausių miestų. Jis garsėja savo įžymybėmis, muziejais, galerijomis, kanalais bei įvairių rasių, tautų, kultūrų ir orientacijų žmonėmis. Bent sykį aplankyti šį miestą tikrai verta. Jeigu dar nebuvote, nedelskite, rezervuokite viešbutuką ir pirmyn! Kad išsirinkti nakvynės vietą būtų paprasčiau, pateikiame geriausiai vertinamus bei nepasižyminčius itin aukštomis kainomis viešbučius Amsterdame. 

Viešbučiai Amsterdame

Booking.com

Motel One Amsterdam-Waterlooplein – šis nuostabiai vertinamas viešbutis, įsikūręs Amsterdamo pačiame centre. Stebėtina, kadangi kaina palyginti neaukšta – nakvynė dviem jums kainuos kiek daugiau nei 100 Eurų nakčiai. Jeigu susidomėjote nedelskite, numeriai čia greitai išgraibstomi. Kambariuose rasite oro kondicionierius, televizorius, vonios kambarius su dušais bei plaukų džiovintuvus. Viešbutyje veikia nemokamas internetas, registratūra dirba visą parą bei yra bagažo saugykla. Svečiai kviečiami atsigaivinti viešbutyje dirbančiame bare. Svečiai kviečiami rytais mėgautis lengvaisiais arba savitarnos pusryčiais. Artimiausias oro uostas įsikūręs už 18 km nuo viešnagės vietos. 

WesterVilla – šis viešbutis – vila įsikūręs vaizdingoje vietoje, už 2,5 km nuo Amsterdamo centro. Nakvynė dviem Jums kainuos apie kiek daugiau nei 160 eurų – tai puiki vieta ieškantiems išskirtinio interjero, puikaus aptarnavimo ir prabangos. Viešbutyje rasite restoraną, barą, nemokamą stovėjimo aikštelę, bendrą erdvę skirtą svečių poilsiui. Taip pat svečiai kviečiami mėgautis išpuoselėtų sodu bei mėgautis puikiu oru terasoje. Pusryčiai įskaičiuoti. Moderniuose kambariuose rasite visus patogumus, skirtus komfortiškai nakvynei: televizorių, oro kondicionierių, baldus, kavos mašiną, dušą, plaukų džiovintuvą ir dar daugiau.

Amsterdam Teleport Hotel 3* – šis viešbutis įsikūręs už 400 metrų nuo traukinių stoties. Viešbutyje nakvynė dviem kainuos  kiek daugiau nei 80 eurų nakčiai – kaina palyginti nedidelė. Svečių patogumui šiame viešbutyje Amsterdame galėsite išsinuomoti dviračius, savo automobilius statyti nemokamoje stovėjimo aikštelėje bei naudotis nemokamu bevieliu internetu. Kiekviename kambaryje įrengtas privatus vonios kambarys su dušu, yra kavos virimo aparatas, televizoriai bei virtuvėlės ar mini svetainės erdvės. Kas rytą pusryčių salėje rasite pusryčius. Artimiausias Schipholio oro uostas įsikūręs už 10 km.

Viešbučiai Amsterdame

De Hartelust 3* – ieškantiems atokvėpio nuo miesto centro šurmulio, pertekliaus žmonių ir norintiems privatumo, šie nuostabiai vertinami apartamentai kaip tik Jums. Ši viešnagės vieta įsikūrusi 7 km nuo miesto centro. Viena naktims dviem šiuos apartamentuose Jums kainuos apie 100 eurų. Pro apartamentų langus atsiveria vaizdai į sodą bei yra terasa. Galėsite važinėtis nemokamais dviračiais. Teritorijoje veikia nemokamas internetas. Apartamentuose rasite erdvų miegamąjį ir patogią lovą, modernią virtuvėlę su įranga, televizorių ir svetainės erdvę. Artimiausias oro uostas įsikūręs už 19 km nuo viešnagės vietos. 

Amsterdam Forest Hotel 3* – tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs už 6 km nuo miesto centro. Viena naktis dviem kainuos apie 100 eurų. Vos per 15 minučių automobiliu pasieksite Schipholio oro uostas, kuris jums bus artimiausias. Jeigu norėsite apžiūrėti apylinkes greičiau, galėsite pasinaudoti dviračių nuomos paslaugomis. Numeriuose rasite visą reikiamą įrangą ir prietaisus maloniam poilsiui: televizorių, oro kondicionierių, kavos virimo aparatą ir arbatos ruošimo rinkinukus, vonios kambarį su lietaus dušais bei plaukų džiovintuvą ir nemokamus higienos reikmenis. Svečiai kas rytą kviečiami mėgautis šviežiais iš kokybiškų produktų pagamintais pusryčiais. Viešbutyje rasite bendrą poilsio zoną, kurioje galėsite jaukiai leisti vakarus prie židinio. Viešbučio registratūra veikia visą parą, tad iškilus bet kokiems klausimams viešbučio personalas Jums mielai pagelbės. Šalia viešbučio įsikūrę lankomiausi objektai, taip pat yra viešojo transporto stotelės.

Viešbučių Amsterdame rezervavimas

Booking.com