Varna – TOP lankytinos vietos

Varna yra trečias pagal dydį Bulgarijos miestas, kuris gali pasigirti lankytinų objektų gausa, kurios dažniausiai paskatina kartą čia atvykus – sugrįžti ir dar kartą. Uostamiestis prie Juodosios jūros aktyviausias vasaromis, tad nieko keisto, kad būtent šiltuoju metų laiku teks labiausiai stumdytis su turistais. Tiesa, atvykti į Varną labai kviečiame visais metų laikais, kadangi net ir žiemomis miestas atrodo labai puikiai ir tuos pačius objektus galėsite pamatyti nestovėdami ilgose eilėse.

Jeigu Jums kyla klausimas ką veikti Varnoje – tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Nurodysime svarbiausias vietas, kurios padeda geriausiai pažinti vietinę dvasią. Skaitykite, susidarykite lankytinų objektų sąrašą ir keliaukite pažinti Bulgarijos.

Varna – TOP lankytinos vietos

Auksinės smiltys

Jeigu mėgstate tikrą vasarą, tokiu atveju būtinai turite apsilankyti Auksinėse smiltyse. Kadangi vasaros metu temperatūra pasiekia iki 30-ies laipsnių – tampa gana karšta, tad buvimas greta juodosios jūros – tikras išsigelbėjimas. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori leisti kuo ramiau – Nirvanos paplūdimys, kuris labiausiai tinka atostogaujantiems du šeima. Kadangi Auksinės smiltys yra ilgas ruožas besitęsiantis pakrante – tikrai rasite tokią vietą, kuri Jums atrodo tinkamiausia atostogoms.

Automobilio nuoma Varnoje

Atrakcionų parkas

Mėgstantys ne tik ramų poilsį, tačiau norintys nuveikti ir ką nors labiau energingo – turėtų apsilankyti atrakcionų parke, kuris yra visai netoli jūros. Parke yra labai daug atrakcionų, tad kiekvienas tas tai, kas jam tinka. Nuo tokių, kurie labai paprasti ir dažniausiai tinka vaikams, iki kiek ekspresyvesnių ir kuriuos dažniausiai renkasi suaugusieji.

Retro muziejus

Tiems, kurie mėgsta keliauti laiku – puikus pasirinkimas yra retro muziejus. Kas jame Jūsų laukia? Gyvenimas, kuris buvo XX amžiuje. Tai yra cigarai, virtuviniai indai, žinomiausio to meto TV personažai, kurie virto plakatais ir daugelis kitų eksponatų, kurie leis Jums sugrįžti į laikus, kaip gyvenimas dar buvo be technologijų.

Viešbučiai VarnojeBooking.com

Varnos katedra

Varnos katedra labai vadinama šio miesto simbolių, tad ne veltui ji naudojama ne tik ant atvirukų, tačiau taip pat ir magnetukų bei kitų suvenyrų, kurie skirti prisiminimams. Katedroje galima pamatyti daugiau nei 50 ikonų, kurios simbolizuoja svarbius religinius žmones bei situacijas. Taip pat ji labai akis traukia ir dėl gražių vitražų, kurie pasižymi ne tik detalumu, tačiau taip pat ir dydžiu, masyvumu.

Archeologijos muziejus

Jeigu jau esate Varnoje, tokiu atveju taip pat turite nepamiršti apsilankyti ir Archeologijos muziejuje, kuriame pasakojama apie šio miesto bei visos šalies gyvenimą. Muziejuje rasite daug eksponatų, kurie yra brangiojo metalo, tad labai akylai saugomi. Verta pasiimti audio gidą, kuris pasakos apie istoriją bei supažindins su įdomiais faktais, kurių nerasite vadovėliuose.

Varna lankytinos vietos

Akmenų miškas

Akmenų miškas yra unikalus gamtos reiškinys, kuris tikrai vertas Jūsų apsilankymo, laiko ir dėmesio. Tai yra vienintelė dykuma Bulgarijoje, o tuo pačiu ji ne tik džiugina smėliu, tačiau ir išskirtinai išsidėsčiusiais akmenimis. Akmenų kolonų lauko aukštis siekia apie 7 metrus, tad atrodo unikaliai. Plotis – taip pat nemažas. Skaičiuojama, kad akmenys yra išsidėstę per 13 kvadratinių kilometrų.

Romos pirtys

Varnoje taip pat galima rasti ir pirties kompleksus, kurie senais laikais priklausė Romos miestui Odesui. Sakoma, kad tai yra pačios didžiausios išlikusios pirtys iki šių dienų, tad tai svarbus objektas tiek istoriškai, tiek archeologiškai. Vieno komplekso dalis yra net 25 metrų aukšto, tad jie puikiai atspindi vienos pirties sudėtinė dalys, kuriose buvo atliekami įvairūs gydantys ritualai.

Varnos žemėlapisBooking.com