Viešbučiai Kijeve

Bent kartelį apsilankyti Kijeve tikrai būtina kiekvienam – sako keliautojai pabuvoję jau tame krašte. Ukrainos sostinėje gausu tiek įvairiausių muziejų, tiek lankytinų vietų, kurių per kelias dienas tikrai nesuspėtum apžiūrėti. Kijeve yra ir gausybė pramogų bei puikių restoranų. Daugelį turistų čia vilioja palyginti žemos kainos. Tai viena seniausių Ryt Europos sostinių, kurią ištyrinėti prireiks daugiau nei kelių dienų. Tad skubėk ir rezervuok viešbutį, nes pigūs ir geri – labai greitai išgraibstomi. Pateikiame puikiai vertinamų viešbučių sąrašėlį, kuriame galbūt rasite tą, kuris patiks Jums labiausiai.

Viešbučiai KijeveBooking.com

Ukraine Hotel 4* – šis 4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs Nepriklausomybės aikštėje, pačiame Kijevo centre. Elegantiškuose numeriuose veikia oro kondicionieriai, svečių komfortiškam poilsiui veikia televizoriai bei yra šaldytuvai. Šis viešbutis itin tinka ilgesnėms atostogoms. Pro viešbučio langus atsiveria puikūs miesto vaizdai. Kiekvieną rytą svečiai kviečiami mėgautis gausiais savitarnos pusryčiais ar gali užsisakyti juos į savo numerį. Viešbučio restorane ruošiami vietiniai bei europietiški valgiai, jame groja gyva muzika. Svečiai kviečiami automobilius palikti saugomoje viešbučio aikštelėje. Taip pat viešbutyje įsikūręs grožio salonas, yra sauna ir masažų kambarys.

Dniprolnn – tai viena paklausiausių nakvynės vietų Kijeve, neabejotinai, dėl savo itin žemos kainos. Jeigu susidomėjote šiuo viešbučiu, čiupkite nedvejodami, nes vietos rezervuojamos kone metams į priekį. Viešbutyje veikia nemokamas internetas, registratūros darbuotojai kalba anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis. Visi lankytini objektai ne per toliausiai nutolę nuo šios viešnagės vietos.

Kozatskiy Hotel – viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, o pro kambarių langus atsiveria vaizdai į Maidano Nezalezhnosti centrinę aikštę. Svečių patogumui, viešbutyje veikia nemokamas internetas, netoliese yra saugomos vietos automobiliams. Šiuolaikiškuose numeriuose yra televizoriai, privatūs vonios kambariai taip pat gali būti teikiamos skalbimo paslaugos. Pusryčiai išskaičiuoti – daugelis vertina šio viešbučio kainos ir kokybės santykį. Kaina viešbučio ne itin didelė. Viešbutyje dirbančiame restorane, galėsite išragauti tradicinius bei europietiškus patiekalus. 

Gallery Hotel Gintama 3* – šis viešbutis nėra itin pigus, tačiau labai gerai vertinimas bei įsikūręs patogioje vietoje – pačiame miesto centre, tad daugelis lankytinų objektų bus visai čia pat. Prabangiuose viešbučio numeriuose veikia oro kondicionieriai, įkurtos svetainės zonos, yra televizoriai ir seifai bei kiti patogumai. Viešbutyje taip pat veikia restoranas bei yra įsikūręs SPA centras su baseinu. Restorane svečiai kviečiami apsilankyti ir paskanauti Viduržemio jūros regiono bei vietinių patiekalų.

Viešbučiai Kijeve

Bontiak Hotel 4* –tai šiuolaikiškai įrengtas viešbutukas, kuris yra įsikūręs pačiame miesto centre. Netoliese išvysite Sofijos soborą, Aukso vartus bei kitus lankytinus objektus. Svečių patogumui registratūra dirba visą parą, o viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. Moderniuose kambariuose yra oro kondicionieriai, televizoriai, mini barai bei kiti patogumai. Pusryčiai čia įskaičiuoti ir jie pristatomi tiesiai į jūsų kambarius, argi ne puiku? Visai čia pat, rasite gausybę barų ir restoranų. Boryspilio oro uostas įsikūręs už 38 km nuo viešnagės vietos.

Nationalny Hotel 4* – tai labai gerai vertinamas viešbutukas, įsikūręs už 950 metrų nuo Kijevo centro. Klasikinio stiliaus numeriuose pagrindines paslaugas, būtinas komfortiškam poilsiui – televizorius, mini barus, vonios kambarius su higienos reikmenimis ir chalatais. Restorane galėsite užsukti papusryčiauti ar pasistiprinti per pietus ar vakarienę.

Viešbučių Kijeve rezervavimasBooking.com