Viešbučiai Odesoje

Odesa, lygiai kaip ir Kijevas, tampa viena populiariausiu krypčių, kurią renkasi keliautojai, žvalgydamiesi po rytų Europą. Odesa vilioja savo žemomis kainomis, atmosfera, lankytinais objektais ir aukštos kokybes viešbučiais. Keliaukite trumpoms atostogoms į Odesą, leiskitės į kupiną atradimų savaitgalį ir garantuojame, kad parsivešite nepamirštamų įspūdžių. Naktinio gyvenimo mėgėjams, šis miestas tikrai paliks įspūdį. Tik nepamirškite iš karto rezervuoti viešbutį! Pateikiame sąrašą puikiai vertinamų viešbučių Odesoje.

Viešbučiai OdesojeBooking.com

Deribas Hotel – tai vienas paklausiausių ir puikiai vertinamas viešbutis Odesoje. Viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, o vos už 25 minučių kelio pėsčiomis, nukeliausite iki Juodosios jūros pakrantės. Šis viešbutukas labai pigus, tačiau atsiliepimai įtikina, kad čia gera, jauku ir miela poilsiauti. Kambariuose rasite oro kondicionierius, televizorius bei erdvius vonios kambarius. Viešbučio restorane svečiai kas rytą kviečiami pusryčiauti. Taip pat viešnagės vietoje veikia grožio salonas, o visai čia pat surasite gausybę restoranų ir kavinių. Prieš išvykdami privalote paragauti Ukrainos virtuvės patiekalų!

Reno Hotel – tai jaukus, šiltas, patogus ir su draugiškais darbuotojais viešbutukas – taip buvę svečiai atsiliepia apie šią nakvynės vietą, kuri yra viena populiariausių Odesoje. Kambariai ekonominės klasės, tačiau juose rasite visus patogumus: oro kondicionierius, televizorius, plaukų džiovintuvus ir t.t. Daugelis vertina šį viešbutį, kadangi jame galima apsistoti kartu su savo naminiais gyvūnais, o visai netoliese yra ir šunų parkelis, kuriame vedžiosite savo augintinius. Viešbutis apstatytas antikvariniais baldais bei paveikslas. Kas rytą patiekiami lengvieji pusryčiai, kuriais svečiai galės mėgautis savo kambariuose. Viešbutyje veikia kavinukė Hotel Reno, kurioje galėsite ragauti ukrainiečių virtuvės patiekalų.

Wine & Pollow Hotel by Frapolli 4* – tai vienas populiariausių viešbučių Odesoje, kurio numeriai išgraibstomi labai greitai. Svečių atsiliepimuose rašoma, kad tai labai patogioje vietoje įsikūręs viešbutis, jaukus ir puikios vertės – tikras laimikis! Viešbutis įsikūręs vos už 700 metrų nuo operos ir baleto teatro bei netoliese rasite ir kitu lankytinus objektus. Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose su oro kondicionieriais, televizoriais, erdviais vonios kambariais, drabužių spintomis ir kitais patogumais. Oro uostas įsikūręs už 12 km nuo nakvynės vietos. Svečiai gali užsisakyti mokamas pervežimo paslaugas.

Viešbučiai Odesoje

Frapolli Hotel 4* – tvarkingas viešbutis Odesos centre su itin paslaugiu ir maloniu personalu – rekomenduoja šį viešbutį buvę svečiai. Viešbutis tikrai puikiai vertinamas bei kaina pernelyg nesuplonins piniginės. Viešbučio registratūra veikia visą parą, teikiamos paslaugos į viešbučio kambarius. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas, kambariuose rasite televizorius, mini barus bei erdvius vonios kambarius.  Frappoli restoranas svečių itin mėgstamas dėl nuostabių jūros gėrybių patiekalų. Restorane svečiai bus kviečiami valgyti ir pusryčius.

Hotel de Paris Odessa MGallery by sofitel 5* – o kaipgi be 5 žvaigždučių viešbučio! Šis viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre ir yra tiesiog puikiai vertinamas svečių. Poilsiautojai komentaruose rašo, kad šis viešbutis nuostabiai gražus, komfortiškas, o maistas pasakiškai skanus. Ar tai tiesa, įsitikinsite tik apsistoję šiame puikiame viešbutyje. Viešbutyje veikia restoranas, kuriame galėsite paragauti tarptautinių patiekalų bei baras atsigaivinimui. Bare kartais rengiami gyvos muzikos vakarai – net į miestą keliauti neteks, nes ir pačiame viešbutyje tikrai susirasite pramogų. Šiuolaikiškuose kambariuose rasite televizorius, kavos ir arbatos virimo aparatus, vonios kambariuose šlepetes ir chalatus. Registratūra dirba visą parą ir pasiruošusi savo svečiams bet kada padėti. Viešbutyje svečiai kviečiami mėgautis pirtimis ir sūkurinės vonios malonumais. Apsistojusiems ilgesnį laiką, siūloma nuomotis dviračius ir apkeliauti apylinkes. 

Viešbučių Odesoje rezervavimasBooking.com