Viešbučiai Maskvoje

Ar kada planavai savaitgaliui ar ilgiau nekeliauti Maskvą? Jeigu dar nebuvai tai pats laikas apsilankyti pompastiškoje Rusijos sostinėje. Čia gausu kultūrinio ir istorinio paveldo objektų, meno galerijų bei kitų lankytinų vietų. Nuvykę nepamirškite paragauti tradicinių valgių. Tiesa, šiame mieste nakvynė itin brangi, todėl jeigu nenorite permokėti, rekomenduojame pradėti viešbučio ieškoti jau dabar! Jūsų patogumui, atrinkome keletą puikiai vertinamų viešbučių Maskvoje.

Viešbučiai MaskvojeBooking.com

Hotel Tverskaya 3* – tai šiuolaikiškai įrengtas 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, visai netoli Didžiojo teatro. Viešbutis siūlo rinktis standartinio tipo arba šeimyninio tipo numerius. Svečių patogumui visame viešbutyje veikia nemokamas internetas, o registratūra dirba visą parą. Viešbučio svečiai savo automobilius galės palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Kambariuose rasite darbo stalą, televizorių, privačius vonios kambarius, virdulį bei kavos ir arbatos ruošimo rinkinukus. Visai netoli viešnagės vietos rasite populiariausius lankytinus objektus: Istorijos muziejų, Lenino mauzoliejų. 

Assambleya Nikitskaya 4* – šis puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs itin patogioje vietoje – pačioje Maskvos širdyje. Tai vienas populiariausių nakvynės variantų, kadangi visai čia pat yra daugumą populiarių lankytinų vietų – Kremlius, Raudonoji aikštė bei Istorijos muziejus. Viešbutyje svečiai galės naudotis nemokamu internetu. Numeriuose įrengti oro kondicionieriai, vonios kambariai bei svečių patogumui yra televizoriai bei šaldytuvai. Viešbučio registratūra dirba visą parą bei svečiai gali naudotis aptarnavimo kambariuose paslauga. Už 5 min kelio artimiausios metro stotys iš kurių pateksite tolimesnius miesto objektus.

Megapolis Tverskaya 3* – šis viešbutis yra įsikūręs vos už 5 min nuo Raudonosios aikštės bei Kremliaus. Vos per 2 min pasieksite Metro stotelę. Stilingai įrengtuose kambariuose svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Numeriai apstatyti elegantiškais mediniais baldais, o kiekviename jų yra televizoriai, kavos/arbatos virimo rinkiniai. Kambariuose įrengti privatūs vonios kambariai su dušais taip pat svečiai suras šlepetes, chalatą ir higienos reikmenis. Svečiai gali užsisakyti aptarnavimo numeryje paslaugas. Netoliese viešbučio svečiai suras daug restoranų, kavinių ir barų. Norintieji nusipirkti bilietus ar gauti informacijos apie vietines įžymybes, galės kreiptis į visą parą dirbančią registratūrą.

Viešbučiai Maskvoje

Troyka Hotel Moscow 3* – labai gerai vertinamas viešbutis yra įsikūręs vos už 12 min nuo Raudonosios aikštės. Kaina lyginti nedidelė dviem asmenims. Netoliese rasite  Novokuznetskaya ir Tretyakovskaya metro stoteles iš kurių pasieksite kitus lankytinus objektus. Šiuolaikiškai apstatyti kambariai pritaikyti komfortiškam svečių poilsiui, juose svečiai suras televizorius, šaldytuvus. Kia kuriuose kambariuose yra miegamoji sofa. Taip pat kambariuose yra privatūs vonios kambariai su plaukų džiovintuvais ir nemokamais higienos reikmenimis. Registratūra dirba 24 val. per parą, todėl visuomet personalas yra pasiruošęs padėti. Kiekvieną rytą pusryčiai patiekiami viešbučio kavinukėje, kurioje svečiai galės mėgautis gardžiais rusiškos virtuvės pusryčiais. Artimiausias oro uostas Vnukovo, kuris įsikūręs už 28 km nuo viešnagės vietos.

Mini Hotel Near Theater – tai užmiesčio svečių namai, kurie puikiai vertinami buvusių svečių ir yra viena populiariausių nakvynės vietų Maskvoje. Kaina dviem asmenims pernelyg nesikandžioja, todėl vietos išgraibstomos labai greitai. Viešbutis svečiams siūlo rinktis standartinius arba šeimos numerius. Kiekviename kambaryje veikia oro kondicionieriai, nemokamas internetas, stovi rašomasis stalas, televizorius bei yra privatūs vonios kambariai. Valstybės istorinis muziejus įsikūręs už 1,7 km, o Lenino Mauzoliejus už 2,6 km nio nakvynės.

Viešbučių Maskvoje nemokama rezervacijaBooking.com