Viešbučiai Sankt Peterburge

Ar kada pagalvojai, kad būtų labai puiku nuvykti į Sankt Peterburgą? Jeigu dar nebuvai tai patikėk keliautojų atsiliepimais – tai pasakiškai gražus Rusijos miestas.

Prireiks tikrai daugiau nei kelių dienų, kol apžiūrėsite muziejus, teatrus, galerijas ir kitas miesto įžymybes.

Sankt Peterburgas dar garsėja, kaip niekada nemiegantis – barai, klubai atviri miesto svečiams visą naktį. Jau Susigundei?

Skubėk rezervuotis viešbutį ir leiskis į nepamirštamą pilną spalvų nuotykį. Kad išsirinkti būtų lengviau, radome keletą puikiai vertinamų viešbučių Sankt Peterburgo mieste.

Viešbučiai Sankt Peterburge

Rezervuokite viešbutį dabar! Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus čia:Booking.com

M28 – tai beveik tobulai vertinami apartamentai, įsikūrę pačiame Sankt Peterburgo centre.

Svečiai sako, kad šiuose apartamentus rasite viską, ko reikia komfortiškam poilsiui – kambariai nedidukai, tačiau modernūs, švarūs ir jaukūs. Kaina pakankamai didelė, tačiau už komfortišką poilsį kartais tenka susimokėti šiek tiek daugiau.

Svečiai gali naudotis nemokamu internetu. Lengvieji pusryčiai gali būti patiekiami tiesiai į apartamentus.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori lengvai pasiekti muziejus, kultūrinius ir istorinius objektus.

Kempinski Hotel Moika 22 – tai visiems puikiai žinomas viešbutis, kuris turi puikų užtarnautą vardą ir rekomendacijas. Kaina kiek aukštoka, tačiau šiame viešbutyje pasijusite it karaliai.

Pro viešbučio langus atsiveria panoraminiai vaizdai tiesiai į Ermitažą bei Rūmų aikštę.

Visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje ir kambariuose interjere įkomponuoti antikvariniai baldai, veikia oro kondicionieriai. Numeryje yra televizorius, įrengtas erdvus vonios kambarys.

Taip pat viešbutyje veikia SPA centras, kuriame svečiai kviečiami atsipalaiduoti ir pasislėpti nuo miesto šurmulio.

Reikia paminėti, kad viešbutis draugiškas gyvūnams!

Metropolis Hotel 3* – tai nuostabiai vertinamas viešbutis, kuris susilaukė be galo daug gerų atsiliepimų. Svečiai vertina viešbučio unikalų interjerą, kuriame galima pasijusti tarsi kunigaikščiui bei draugišką aptarnaujantį personalą.

Svečiai gali naudotis nemokamu internetu. Kambariuose veikia televizorius, įrengtas privatus vonios kambarys. Svečiai taip pat kviečiami mėgautis gardžiais pusryčiais. 

Viešbučiai Sankt Peterburge

Mini Hotel Nevskaya Panorama – ne itin brangus viešbutukas, įsikūręs pačiame Sankt Peterburgo centre ir puikiai vertinamas svečių. Išėję į terasą išvysite nuostabius miesto vaizdus, kuriais galėsite mėgautis su kavos puodeliu rankoje.

Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose veikia televizoriai, įrengti privatūs vonios kambariai, kuriuose rasite šlepetes, plaukų džiovintuvą, higienos reikmenis.

Registratūra dirba visą parą, todėl galėsite kreiptis iškilus bet kokiems klausimams. Svečiai kviečiami nemokamai vaišintis puodeliu kavos ar arbatos.

Už 15 km artimiausias oro uostas. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. 

Nevsky Art Hall 3* – labai gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs Sankt Peterburgo centre, vos už 30 metrų nuo Prisikėlimo bažnyčios.

Klasikinio stiliaus kambariai paprasti, tačiau švarūs, šiuolaikiški ir juose yra visi būtini patogumai: televizorius, vonios kambarys ir t.t. Viešbutis nebrangus, tačiau komfortiškas, labai tinka keliaujant dviese.

Pulkovo oro uostas įsikūręs vos už 16 km nuo viešnagės vietos.

Taleon Imperial Hotel 5* – ieškote šio to įspūdingo ir nepakartojamo? Tai gali būti nepamirštama nakvynė šiame 5 žvaigždučių viešbutyje, kuris primena karaliaus rūmus!

Viešbutis įsikūręs XVIII amžiaus rūmuose bene populiariausioje Sankt Peterburgo vietoje. Svečiai kviečiami mėgautis ant stogo įrengtame SPA centre, skanauti nuostabius patiekalus gurmaniškuose restoranuose.

Jeigu trokštate karališkų patogumų Jums pasisekė! Visą parą galėsite naudotis liokajaus paslaugomis!

ki pagrindinių miesto objektų neuisite vos per kelias minutes. Registratūroje galite užsisakyti pramogas laivais bei pervežimą į oro uostą. 

Viešbučiai Sankt Peterburge

Viešbučių Sankt Peterburge rezervacija

Norite rezervuoti viešbutį Sankt Peterburge dabar? Spauskite žemiau esančią nuorodą ir pamatysite geriausius viešbučių pasiūlymus. Paskubėkite kol dar yra laisvų numerių!Booking.com