Egipto kurortai

Egiptas jau seniai garsėja savo puikiais kurortais, kuriuose poilsiautojus lepina karšta saulė ir smaragdinė Raudonoji jūra. Rodos, vienas Egipto kurortas geresnis už kitą, kiekvienas išsiskiria savitumu ir savo privalumais. Poilsiautojų tarpe Egipto kurortai garsėja savo ilgais ir plačiais auksiniais paplūdimiais bei nuostabaus grožio koraliniais rifais. Sakoma, kad nardytojams čia tikras rojus. Jau pačioje pakrantės pradžioje galima išvysti nuostabių koralų. Klimatas atpalaiduojančioms atostogoms taip pat palankus. O ką jau kalbėti apie aukštos kokybės pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų viešbučius bei jų siūlomas pramogas. 

Viešbučiai Egipte

Booking.com

Žinoma, į šiuos kurortus plūsta ne tik saulės ir pramogų ištroškę fanatikai, tačiau ir istorijos bei kultūros mylėtojai. Juk būtent Egipte galima išvysti autentiškų, kelis tūkstantmečius siekiančių statinių, pamatyti vieną iš pasaulio stebuklų bei sužinoti daugiau apie egiptiečių kultūrą. O kur dar gastronominiai nuotykiai. Čia tiek daug yra ką pamatyti, svarbiausia, viską kruopščiai susiplanuoti. Kad išsirinkti būtų lengviau, trumpai aptarsime keletą Egipto kurortų.

Egipto kurortai

Hurgada yra vienas populiariausių Egipto kurortų bei į šią vietą daugiausia vyksta jaunimas. Mat Hurgada dar dažnai yra laikoma vakarėlių sostine. Kadaise Hurgada buvo tik mažas žvejų miestelis, kuris virto didžiuliu kurortu pritraukiančiu minias žmonių. Hurgadoje tikrai nenusivilsite, rasite įvairių viešbutukų, kavinukių, restoranų, parduotuvių ir rytietiškų turgelių. Atostogaudami Hurgadoje, galėsite ne tik ilsėtis prie jūros ir kepintis saulėje, tačiau ir susipažinti su šalimi iš arčiau. 

Hurgadą itin pamėgę burlenčių sporto gerbėjai. Šis kurortas ir vienas pigiausių, į jį daugiausiai, keliauja jaunimas iš rytų Europos. Šis kurortas tikrai patiks tiems, kurie žiemos atostogas nori praleisti kaitrioje saulėje. 

Egipto kurortai

Šarm El Šeichas yra priešingai nei Hurgada, vienas brangiausių bei prestižiškiausių kurortų Egipte. Čia viešbučių pasiūla itin kokybiška, aptarnavimas aukščiausios klasės. Be abejonės, kiekvienas viešbutis turi savo privačius paplūdimius. Šis kurortas itin patinka nardytojams. Vnaduo itin skaidrus, o jūros gelmės itin turtingos. Tad jeigu esate pamišę dėl nardymo ar norėtumėte pradėti, šis kurortas puikus startas. Garantuojami nepamirštami įspūdžiai. 

Šarm El Marija įlankoje rasite puikiausius smėlio paplūdimius, kurie puikiai tinka keliaujant su mažais vaikais. Mat daugelis pakrančių uolėti ir pilni koralu, tad ne taip paprasta įbristi į jūrą. Privačiuose paplūdimiuose nustiesti iki jūros specialūs mediniai tilteliai. 

Automobilio nuoma Egipte

Marsa Alam palyginti dar visai naujas kurortas, tačiau labai greitai besivystantis ir besiplečiantis. Šio kurorto pakrantė driekiasi apie 150 km, o visą pakrantę nusėję viešbučiai pikiuojasi ant jūros kranto. Šis kurortas garsėja, kaip vandens pramogų rojus, tad patiks tiems, kurie planuoja atostogas praleisti aktyviai. Šiame kurorte dar nekursuoja minios žmonių, tad jis palyginti labai ramus. Puikiai tinka keliaujančioms šeimoms bei įsimylėjusioms porelėms, trokštančioms saulės, kaitros ir šiek tiek privatumo. Taip pat tai dar vienas rojus nardytojams. 

El Guna kurortas itin mėgiamas tų, kurie mėgsta madą ir eleganciją. Mat šis kurortas laikomas vienu moderniausių kurortų. Verta žinoti, kad El Guna įkurta dykumoje ir tai kuo tikriausias žmogaus rankų darbas. Šiame kurorte visi kanalai sukurti dirbtinai, pastatyti neaukšti vasarnamiai, kuriame apsistoja poilsiautojai. Visą kurortą sudaro net 20 salelių, kurias jungia tilteliai. 

El Guna kurorte sklando tikra jaukuma, aplinkui įsikūrusios jaukios kavinukės ir parduotuvėlės. Šį kurortą itin dažnai renkasi jaunavedžiai. Žinoma, norintieji daugiau pašėlti, gali nukeliauti į Hurgadą, kuri yra įsikūrusi vos už 30 km nuo El Gunos kurorto.

Egipto žemėlapis

Booking.com