Ką pamatyti Korfu

Korfu sala labai dažnai vadinama mažo rojumi žemėje, kadangi net ir keli kilometrai saulės, smėlio bei vandens dažniausiai yra viskas, ko reikia žmogui. Ši maža sala labiausiai džiugina nuostabiu oru visais metų laikais, tad jeigu norite pamiršt kasdieninius vargelius ir nors truputį atsipalaiduoti – tokiu atveju Korfu sala yra pats geriausias pasirinkimas, bilietai gana pigūs, tad siūlome išbandyti. Juolab, čia ras ką veikti ne tik tie, kurie mėgsta gulėti prie vandens ir daugiau nieko neveikti, tačiau ir aktyvesnių atostogų mylėtojai, kurie keliauja ir nori išmokti ką nors naujo. Tokia ta Korfu – gana paprasta, tačiau labai įvairi.

Ką pamatyti Korfu

Aggelokastro

Aggelokastro yra viena žymiausių vietų visoje Graikijoje ir ją galite rasti Korfų. Kadangi ši vietovė yra įsikūrusi kalno viršūnėje – atrodo dar didingiau nei yra išties, juolab, ją gana nesunkiai pamatysite. Pilis buvo pastatyta dar Bizantijos laikais, tad didelės mūrinės ir gana masyvios sienos tai labai puikiai išduoda. Kurta XIII amžiuje ir gana neblogai išsilaikiusi iki šių dienų. Nors sienos gali atrodyti gana pilkos ir niūrios, tačiau įvertinus vidurinių amžių tėkmę – pilis atrodo puikiai ir apsilankymas joje tikrai vertas laiko, kurį tam skirsite. Juolab, užlipus nuo kalno atsiveria nuostabi panorama, kuri leis jums pasigrožėti sala.

Viešbučiai KorfuBooking.com

Achilion

Achilion yra gana mažas kaimelis, kuris dėl savo jaukumo kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų. Juk žmonės dažniausiai labai mielai lanko vietas, kurios atrodo taip idiliškai tarsi iš paveiksliuko. Taigi, apsilankyti čia tikrai verta. Ne tik pasigrožėti gamta, tačiau ir pabendrauti su vietiniais, kurie labai daug dėmesio skiria tradicijomis ir tuos pačius ritualus mini jau daugelį metų. Taip pat lankydamiesi kaimelyje galite geriau pažinti vietinių gyvenimą, jų papročius ir tradicijas, kurios puikiai atspindi visą graikišką pasaulį. Kaimelyje taip pat verta dėmesio pilis, kuri buvo pastatyta XIX amžiuje.

Ką pamatyti Korfu

Sain spyridon

Sain spyridon yra maža, labai jauki ir labai miela bažnytėlė, kurią taip pat galite rasti Korfu. Legenda pasakoja, kad būtent šioje bažnyčioje besimeldžiantys žmonės apsaugojo salą nuo Osmanų imperijos invazijos. Kadangi legenda gana gaji – daugelis žmonių čia atvyksta melstis ir prašyti dievo tam tikrų gėrybių. Kol vieniems reikia pinigų, tuo tarpu kiti nori meilės. Vien tai, kad čia telpa milijonai maldų – padaro šią vietą ypatinga.

Perithia kaimelis

Dar viena dėmesio verta vieta yra Perithia kaimelis, kurį patogiausia pasiekti su nuomota transporto priemone. Tiesa, galima ir viešuoju transportu, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą. Šio kaimelio išskirtinumas yra tai, kad žmonės jame gyvena jau nuo XIV amžiaus. Ame yra vos 130 namų, kuriuose gyvena ištisos kartos, kurių tikslas yra perduoti savo tradicijas jaunimui.

Automobilio nuoma Korfu

Archeologijos muziejus

Archeologijos muziejus yra viena labiausiai Korfų lankomų vietų, kadangi jame galite susipažinti su istorija, kuri tikrai atims jums žadą. Ši graži sala buvo trokštama daugelio imperijų, tad istorija – labai įvairi. Ypač tos vietos, kuriose kalbama apie vietinius, kurie gebėjo atsispirti pasaulio negandoms ir vistiek kovoti už savo namus, savo vaikus ir perduoti jiems savo tradicijas. Visas šias istorijas galite pamatyti bei išgirsti muziejuje.

Vandens parkas

Vandens parkas yra dar viena unikali vieta, kurią labai mėgsta turistai. Paprasčiausiai ji pritaikyta labai skirtingų žmonių poreikius, tad maudynės tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Daug įvairiausių atrakcionų, nuostabi aplinka bei ekstremalus sportas – tiems, kurie nori patirti daugiau.

Išbandykite Korfu malonumus!

Korfu žemėlapisBooking.com