Kelnas – TOP lankytinos vietos

Kelnas – vienas gražiausių Vokietijos miestų. Tai yra ketvirtas pagal dydį Vokietijos miestas, kuris žavi savo istorija, architektūra, labai skaniu maistu bei draugiškais žmonėmis, kurie pasiruošę suteikti Jums pagalbą tada, kai jos labiausiai reikia.

Nors šis miestas, kaip ir visi kiti Vokietijos miestai, per II Pasaulinį karą labai nukentėjo, tačiau atstačius jis išliko toks pat gražus ir šiuo metu labai traukia turistus.

Automobilio nuoma Kelne

Galime tik pasidžiaugti, kad šiuo metu mieste yra labai daug lankytinų objektų, juolab, yra labai daug pramogų, kurios suteiks Jums susižavėjimą šiuo nuostabiu miestu ir tuo pačiu paskatins kartą užsukus sugrįžti vėl.

Jūsų dėmesiui nurodysime labiausiai dėmesio vertas Kelno vietas.

Kelnas lankytinos vietos

Kelnas

Kelno katedra

Kelnas labiausiai žinomas dėl unikalios statybos katedros, kurios statybos be pertraukos truko daugiau nei 600 metų. Atrodo, kad per tokį laiko tarpą tikrai turėjo pastatyti unikalų architektūrinį šedevrą. Ir pastatė. Statybos prasidėjo XIII amžiuje. Tiesa, ši katedra tuo pačiu yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldą, ne tik dėl ilgo laiko statymo, tačiau ir dėl labai unikalios architektūros. Kaip teigia tie, kurie ja jau grožėjosi – tai yra genijaus darbas.

Kelno botanikos sodas

Jeigu esate augmenijos mėgėjas, tokiu atveju Kelno botanikos sodas yra vieta, kurią privalote aplankyti. Čia rasite labai daug nuostabaus grožio augalų, kurie auga tikrai ne tik Vokietijos natūralioje gamtoje, tačiau ir kitų šalių miškuose.  Žinoma, kad jie prisitaikytų prie šio regiono klimato – jiems sukurtos specialios sąlygos.

Kiekvienais metais šį parką aplanko daugiau nei milijonas lankytojų, tad tai geriausias įrodymas, kad šio parko grožis dažniausiai yra akinantis. Pats parko įkūrėjas yra labai garsus sodininkas, kuris taip pat sukūrė ir  Sanssouci parką Potsdamo mieste ir Tiergarten parką Berlyne. Šiuo metu parke galima rasti daugiau nei 10 tūkst. augalų ir kolekcija yra nuolatos pildoma.

Hohenzollern tiltas

Hohenzollern tiltas yra nuostabus grožio tiltas kertantis Reino upę. Šis tiltas yra visiškai greta Kelno katedros, tad vieno lankymo metu galėsite apžiūrėti du istorinius objektus. Šiuo metu šis tiltas naudojamas traukiniams ir per jį eina net 6 bėgiai ir jais kiekvieną dieną pravažiuoja daugiau nei 1200 traukinių. Žinoma, greta pėstiesiems įrengtas pėsčiųjų takas, tad siūlome čia apsilankyti.

Kelno televizijos bokštas

Kelno televizijos bokštas siekia net 206 metrus, tad 1981-ais metais, kai jis buvo pastatytas, buvo vienas didžiausių bokštų visoje Europoje.

Rotušės aikštė

Jeigu mėgstate istoriją bei religinius objektus – tokiu atveju siūlome pasigrožėti Rotušės aikšte, kurios centras yra ir pati Rotušė. Tai yra vienas gražiausių pastatų visame Kalne ir tuo pati aikštė yra viena gražiausių ir labiausiai traukianti akis.

Pačios Rotušės branduolys buvo pastatas dar XIV amžiuje, tad ne vieną šimtmetį skaičiuoja savo gyvenimo istoriją. Per II Pasaulinį karą Rotušė labai nukentėjo, tačiau buvo atstatyta ir šiuo metu yra atvira lankytojams. O aplink ją eiti aikštė yra puiki vieta skirta pasivaikščiojimams ir maloniam laikui praleidimui.

Senoji turgavietė

Dar viena unikali vieta, kuri kvepia istorija ir tuo pačiu traukia dėl pramogų bei prekių gausos. Ši vieta labai populiari ne tik tarp turistų, kurie nori geriau pažinti Kelną, tačiau ir vietinių, kurie ateina čia apsipirkti. Akis traukia ir reguliariai čia vykstančios karnavalinės šventės, kurios suburia turistus iš visos Europos.

Ir tai tik maža dalis, ką galima pamatyti Kelne. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, tad atvykite ir smagiai praleiskite čia visą savaitgalį, atraskite tikrą Vokietijos dvasią.

Viešbučių Kelne rezervacijaBooking.com

Kaip matome, Kelne įdomybių tikai netrūksta. Automobilio nuoma Kelne leis jums pamatyti dar daugiau, na o išankstinė viešbučio rezervacija leis pamiršti šiuos rūpesčius kelionės metu. Tad keliaukime į Kelną!

Ką veikti Kelne

Kelno žemėlapis