Kasablanka – TOP lankytinos vietos

Vienu gražiausių Maroko perliuku vadinama Kasablanka – vienas ryškiausių, spalvingiausių ir tuo pačiu įmantriai kvepiančiu miestu.

Tuo pačiu tai ne tik tradicijas puoselėjantis miestas, tačiau ir gana modernus, kuris turistams gali pasiūlyti labai daug ir pačių įvairiausių pramogų.

Sunku patikėti, kad tokioje mažoje teritorijoje yra tiek daug lankytinų vietų ir tuo pačiu visos jos yra tokios skirtingos. Jūsų dėmesiui aptarsime kelias pagrindines, kurios geriausiai atspindi Kasablankos dvasią.

Automobilio nuoma Kasablankoje

O pažinti regioną, kai Jūsų laukia toks nuostabus oras – paprasčiausiai kur kas maloniau. Pamirškite visus rūpesčius ir pirmyn!

Kasablanka lankytinos vietos

Kasablanka

Medina

Jeigu esate Kasablankoje, tokiu atveju Medinos lankymas yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuria privalote pasinaudoti. Tuo pačiu Medina labai puikiai atspindi visą Kasablankos veidą, tad vien čia apsilankę galėsite susidaryti puikesnį įspūdį kas ir kaip.

Medina žavi ne tik savo archajiškumu, tačiau tuo pačiu ir dideliu šurmuliu, kuris aktyvus vos ne visą parą. Mediną juosia milžiniška tvora, kuri yra dekoruota arabiškais elementais, tad tai jai suteikia dar daugiau žavesio.

Kadangi Medina yra tokia įvairi ir tuo pačiu tokia skoninga – čia tikrai rasite ką veikti visą dieną.

Šventosios Širdies katedra

Šventosios Širdies katedra yra ta vieta Kasablankoje, kuriai siūlome skirti kuo daugiau dėmesio. Paprasčiausiai tai ne tik religinis statinys, tačiau ir nuostabus grožio architektūrinis objektas.  Jis buvo pastatas vos 1930-ais metais ir iki šių dienų yra puikiai išsilaikęs, tad galite apžiūrėti ne tik išorę, tačiau ir visų.

O labiausiai akis traukia šio pastato elegancija bei puošnumas. Jame dera neogotikinis stilius, kuris komponuojamas su arabiškai elementais.

Hasano Antrojo mečetė

Kaip ir visame arabų pasaulyje, taip ir Kasablankoje tikrai labai daug mečečių, kurios varijuoja savo išvaizda. Kuo daugiau aplankysite – tuo aiškesnį vaizdą apie šią religiją pavyks susidaryti.

Akivaizdu, kad Kasablankoje Hasano Antrojo mečetė yra viena įspūdingiausių, tad nieko keisto, kad sulaukia daugiausia turistų dėmesio. Dažnai sakoma, kad ši mečetė yra viso regiono pasididžiavimo objektas ir simbolis.

Mečetės aukštis siekia net 210 metrų, tad vien todėl ji atrodo išties didingai. Papildomas privalumas, kad šio religinio objekto vidų gali aplankyti ne tik musulmonai, tačiau bet kokios religijos išpažinėjai. Tai palanku turistams, kurie nori pasigrožėti šio pastato autentika.

Kasablankos jūrų uostas

Jeigu norite pasivaikščioti – tokiu atveju siūlome paskirti gerą pusdienį vaikštant Kasablankos krantine, kuri tęsiasi net kelis kilometrus. Nors dienos metu kampelis gana ramus, tačiau estetine prasme tikrai atrodo labai išskirtinai.

Tiesa, būtinai čia apsilankykite ir nakties metu, kadangi ši vieta labai atgyja, daugelis čia ateina pramogauti. Aktyviai veikia barai, restoranai bei kitos vietos, kur galėsite smagiai praleisti laiką ir rasti draugiją.

Karališkieji rūmai

Jeigu esate Kasablankoje – tokiu atveju karališkųjų rūmų lankymas yra būtinas. Čia Jūsų lauks prabanga bei didybė.

Atlaso kalnai

Nuostabūs kalnai yra vienas gražiausių viso Maroko pasididžiavimas, tad siūlome apsigyventi kuo arčiau kalnų, kad vaizdas pro langą atimtų žadą. Nuo bet kurios vietos atsivėrusi panorama irgi atims Jums žada ir tuo pačiu parodys – kokia graži yra Kasablanka.

Kalnuose siūlomas ir platus slidinėjimo trasų pasirinkimas, tad jeigu esate šio sporto mėgėjas – tokiu atveju būtinai siūlome išbandyti. Galiausiai, reguliariai siūloma jėgas išbandyti įvairiuose žygiuose. Apie tai informaciją sekti reikia iš anksčiau.

Viešbučių Kasablankoje rezervacijaBooking.com

Kasablankos grožis tikrai privers jus čia sugrįžti dar kartą. Svarbiausia, kad būdama tokia unikali bei išskirtinė ji gali kiekvienam pasiūlyti tokias pramogas, kokios jam atrodo pačios tinkamiausios. Taigi, leiskite sau pamilti šį regioną ir grožėtis jo atradimais.

Ką veikti Kasablankoje?

Pažiūrėkite šį video ir artimiau susipažinsite su Kasablankoje, gal net rasite idėjų, ką dar galima nuveikti šiame nuostabiame mieste! 🙂

Kasablankos žemėlapis