Viešbučiai Rygoje

Atostogos ir juolab trumpos savaitgalio išvykos, nebūtinai turi būti tolimuose kraštuose. Verta apsižvalgyti aplinkui ir aplankyti kaimynines šalis ir netoliese esančius miestus. Vienas jų – Ryga.

Ryga yra labai gražus miestas, su nuostabiu senamiesčiu. Jeigu dar nesate buvę, aplankyti tikrai verta. Na, o jeigu jau esate buvę, verta apsilankyti ir dar kartą – susipažinti su šiuo miestu artimiau.

Planuojant kelionę, visai nesvarbu, tai būtų ilga ar trumpa, didžiausias galvos skausmas yra išsirinkti nakvynės vietą. Pateikiame keletą puikiai įvertintų viešbučių Rygoje ir tikimės, kad šios rekomendacijos jums padės apsispręsti.

Viešbučiai Rygoje

Ryga

Viešbučiai Rygoje

Rezervuokite viešbutį Rygoje nemokamai!


Booking.com

Erni’s Apartment 3*

Tai nuostabiai vertinami apartamentai pačiame Rygos centre, vos už kelių šimtų metrų nuo miesto katedros.

Atsiliepimai apie šiuos apartamentus tikrai puikūs: čia švaru, jauku, daug erdvės, paslaugūs šeimininkai ir daug kitų privalumų. Pro kambario ir balkono langus atsiveria nuostabūs upės vaizdai.

Apartamentuose veikia nemokamas belaidis internetas, skalbimo mašina, televizorius. Svečiai galės naudotis virtuvėle, kurioje yra visa reikalingiausia buitinė technike bei mini svetainės zona, kurioje galės ilsėtis.

Apartamentų kaina tikrai nesikandžioja, ypatingai, keliaujant dviese.

Artimiausias Rygos oro uostas yra įsikūręs už 10 km nuo viešnagės vietos.

Dome Hotel 5*

Tai puikiai vertinamas bei vienas populiariausių viešbučių Rygoje. Žinoma, šio viešbučio kaina atitinkamai aukštesnė. Juk tai 5 žvaigždučių viešbutis!

Šis viešbutis įsikūręs jau 4 šimtmečius skaičiuojančiame statinyje, itin patogioje vietoje – pačiame senamiestyje, tačiau labai ramioje gatvelėje.

Svečiai kviečiami apsistoti komfortiškuose kambariuose, kuriuose veikia oro kondicionieriai, televizoriai, seifai, kavos virimo aparatai bei kiti patogumai. Erdviuose vonios kambariuose svečiai suras šlepetes, chalatą ir higienos reikmenis.

Viešnagės metu, svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, apsilankyti elegantiškame SPA centre, kuriame galės pasilepinti SPA malonumais. Terasa ant stogo su sauna – dar viena viešbučio atrakcija, kurią kviečiami išbandyti svečiai.

Restorane dirba „Dome” žuvies restoranas, kurioje svečiams siūlomi gardūs žuvies patiekalai.

Viešbutis yra įsikūręs vos už kelių minučių nuo katedros. 

Viešbučiai Rygoje

Hotel Gutenbergs 4*

Šis viešbutis įsikūręs visai netoli Domo aikštės bei katedros – pačioje Rygos širdyje.

Viešbučio bendros erdvės bei numeriai įrengti itin stilingai. Svečiams siūlomi XIX amžiaus kambariai, kuriuos puošia aukštos lubos, sietynai, antikvariniai baldai, istorinės graviūros ir t.t.

Prabanga ir istorija pulsuojančiuose kambariuose veikia oro kondicionieriai, televizoriai, nemokamas belaidis internetas, svečiai gali naudotis seifu bei minibaru.

Kas rytą svečiai kviečiami vaišintis savitarnos pusryčiuose. Viešbutyje veikia restoranas, kuris gamina patiekalus iš sezoninių vietinių produktų.

Taip pat yra terasa ant stogo, nuo kurios atsiveria nuostabi Rygos senamiesčio panorama.

Registratūra dirba visą parą, joje dirbantys darbuotojai mielai jums pagelbės.

Šalia viešbučio yra saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Rija Domus Hotel 3*

Tai itin pigus viešbutis Rygoje, pačiame centre, vos už 100 metrų nuo katedros.

Svečiai kviečiami apsistoti standartiniuose numeriuose su televizoriais, nemokamu belaidžiu internetu bei rašomaisiais stalais. Visi kambariai įrengti šiuolaikiškai, juose yra erdvūs vonios kambariai.

Rygos pilis vos už 400 metrų, netoliese rasite ir kitus lankomiausius objektus. Gatvelė, kurioje gausu įvairių restoranų, kavinukių ir barų taip pat netoli viešnagės vietos.

Šis viešbutis ypač tinkamas tiems, kurie nenori pernelyg išlaidauti, tačiau nori apsistoti pačapsistoti pačiame miesto centre. Booking.com svetainėje esantys atsiliepimai labai geri.

Viešbučių Rygoje rezervavimas

Ieškote viešbučio Rygoje? Rezervuokite nemokamai čia kol geriausi kambariai dar laisvi!Booking.com