Katovicai lankytinos vietos

Pietų Lenkijoje esantis gražus miestelis pavadinimu Katovicai nesulaukia tiek dėmesio, kiek jam verta skirti. Jis yra nutolęs vos 50 km nuo Karpatų kalnų, tad dėl patrauklios lokalizacijos yra gana dažnai turistų lankoma vieta. Žinoma, bene labiausiai čia užsukama dėl gražios gamtos, tačiau yra ir daugiau lankytinų objektų, priežasčių, kodėl verta apsilankyti Katovicai ir grožėtis šio miestelio malonumais.

Nors pramogų čia gana daug, tačiau Katovicai meistelis labai dažnai vadinamas savaitgalio miesteliu. Paprasčiausiai čia siūlomos pramogos puikiai užims dvi dienas ir tuo pačiu dar liks laiko poilsiui. O ką verta pamatyti, jeigu jau čia esate?

Viešbučių Katovicuose rezervacijaBooking.com

Katovicai lankytinos vietos

Golfo mėgėjų klubas – ir miesto svečiams

Turbūt ne kartą per serialus girdėtas terminas užmiesčio klubas yra ir šiame gražiame Lenkijos miestelyje. Tiesa, čia paslaugos nėra labai brangios, tad jame apsilankyti gali daugelis norinčių. Juolab, nereikia būti klubo nariu, jeigu norite išbandyti pramogas, pavyzdžiui, golfą, kadangi susimokėjus – paslaugos prieinamos kiekvienam. Skirtingi kompleksai, takeliai suteikia galimybę išbandyti golfo žaidimą ir tiems, kurie dar iki šiol nebandė to.

Katovicai užmiesčio klube galima išbandyti skanius patiekalus, kurie Jums suteiks galimybę paskanauti tradicinių lenkiškų delikatesų.

Katovicai miestelio dangoraižis

Jeigu atrodo, kad neverta lankyti dangoraižio, kadangi labai daug didelių pastatų matėte ir kituose didžiuosiuose pasaulio miestuose – tokiu atveju skaitykite apie kitą objektą. O jeigu jus domina pakilimas į 40-tą dangoraižio aukštą – tokiu atveju siūlome išbandyti šią galimybę, kadangi gerti skanų kokteilį nuo taip aukštai – didelis malonumas. Apsirenkite labai gražiai ir pavakarieniaukite vienoje prabangiausių Katovicai miestelio vietų.

Žydų kapinės – ilstorijos mėgėjams

Nors atrodo, kad kapinės nėra labai jaukus lankytinas objektas, tačiau visiems, kurie mėgsta istoriją ir supranta, kad yra jos dalis – apsilankymas žydų kapinėse tikrai yra vertingas. Žinoma, čia ateinama todėl, kad norima atiduoti pagarbą žmonėms, kurie žuvo karo metais. 

Katovicai lankytinos vietos

Katovicai arkivyskupystės muziejus

Katovicai arkivyskupystės muziejus yra dar viena lankytina vieta, kuriai verta skirti dėmesio tokiu atveju, jeigu esate mieste. Kadangi muziejus yra strategiškai geroje miestelio vietoje – norite ar ne lankydami kitus objektus vistiek prieisite šį. Pasinaudokite galimybe ir apsilankykite viduje. Muziejuje daugiausia orientuojamasi į istorinius miestelio bei visos šalies objektus. Taip pat eksponatas peržiūrėti naudojamos išmaniosios technologijos, kurios suteikia galimybę susipažinti su istorija tarsi… dalyvaujant joje!

Katovicai istorijos muziejus

Dar vienas muziejus, kuris verta dėmesio, yra istorijos muziejus. Kiek paprastesnis nei anksčiau minėtas, tačiau taip pat dažnai dominantis savo objektais. Ekspozicijos yra nuolatos pildomos, tad kad ir kiek kartų jame lankėtės – verta užsukti dar kartą.

Automobilio nuoma Katovicuose

Muzikos instrumentų muziejus

Tiksliau būtų galima sakyti, kad tai yra klavišinių instrumentų muziejus, kadangi būtent šio tipo eksponatai ir yra pateikiami. Pianinai, vargonai, fortepijonai bei kiti eksponatai, kuriuos galima ne tik apžiūrėti, tačiau ir paliesti. Jeigu Jus domina muzikos instrumentų istorija ir tuo pačiu jų  galimybės – tokiu atveju apsilankymas šiame muziejuje yra puikus pasirinkimas.

Sinagoga: architektūra ir istorija

Kaip ir visoje Lenkijoje, taip ir jos miestelyje Katovicai labai daug dėmesio yra skiriama religijai. Ne veltui čia galima rasti labai daug religinių objektų. Tikrai ne tik krikšionybės, tačiau ir tų, kurie naudojami kitų religinių bendruomenių. Pavyzdžiui, vienas tokių yra unikalia architektūra pasižyminti sinagoga, kuri alsuoja vietinių tradicijomis bei unikalia modernaus pasaulio integracija į religijos aplinką.

Tokie tie Katovicai. Istorinis, tačiau modernus, paprastas, tačiau genialus. Kiekvienas ras minčių apsilankęs šiame miestelyje. Juolab, dažniausiai apsilankius kartą – norisi sugrįžti ir vėl. Būtent tai mes Jums ir rekomenduojame.

Katovicų žemėlapisBooking.com